PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=799373}

Syberia

Siberia
4,1 2 940
ocen
4,1 10 1 2940
Syberia
powrót do forum filmu Syberia

swietny klimat, ciezki i surowy jak rosyjska zima. happy end niekoniecznie wskazany. ocena na filmweb to jakis zart.

użytkownik usunięty
fellas

Ocena faktycznie sporo zaniżona. A klimat jest niebanalny. Oglądając film miałam wrażenie, że związki amerykańsko-rosyjskie są ściągnięte do skali 1:1, kraj:osoby; "Bo wy amerykanie myślicie, że pieniądze wszystko załatwią", "Bo w Petersburgu życie zaczyna się po 22-ej", itp. Dużo info o relacjach panujących na szczeblu mafijno-przekrętowym [lojalka ponad wszystkim]. Sceny sexu mogły być ciut okrojone. Film do powtórki. Polecam mimo sporego hejtu.

Ja mam gdzies slabosc do Rosji, tylko nie do polityki oczywiscie a ludzi ktorzy w wiekszosci sa dobrzy i lubia Polakow. A ze mocno doswiadczeni przez zycie to przez to bardziej ciekawi.

Klimat w tym filmie jest dla mnie genialnie oddany. Mimo ze zdjecia byly w Kanadzie krecone to nie ma to dla mnie wiekszego znaczenia bo skupialem sie bardziej na relacjach miedzy ludzmi.

Przyznam sie szczerze ze sceny sexu nie zwrocily mojej uwagi poza jedna kiedy w klubie jako dowod 'przyjazni' mieli zamienic sie partnerkami.

Na pewno jest to dla mnie film na polce do ogladniecia jeszcze raz. Ogolnie uwazam ze Keanu jest dosc niedoceniany ostatnio a role moim zdaniem dalej ma dobrze dobierane.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 3
fellas

Nie wiem czy oglądałam ten sam film po tej wypowiedzi...klimat matki Rasiji w tym filmie został chyba celowo pominięty albo sam film miał okrojony budżet... no albo po prostu to dziwny film trafiający do dziwnych ludzi

INKA25

tego ja tez nie wiem co Ty ogladalas. ale jesli mowimy o tym filmie to sceneria miala tutaj drugorzedne znaczenie

ocenił(a) film na 3
fellas

dobre, dobre :)

i ala wyczuła konwencje , inka niestety nie :))))))

ocenił(a) film na 7
fellas

Świetny film, właśnie taki surowy, bez fajerwerków i głupoty, gdzie wszyscy do kogoś strzelają a gość dalej biega pomiędzy pociskami i wszystkich załatwia. Może nie wybitny ,ale dobry i porządnie zrobiony odemnie 7.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones