PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812889}

Syn zemsty

Tu hijo
5,8 1 621
ocen
5,8 10 1 1621
Syn zemsty
powrót do forum filmu Syn zemsty

Film o tym

ocenił(a) film na 8

jak trudne jest , kiedy nasze dzieci popełniają błędy i okazuje się , że nie są ideałami, a my damy sobie za nie zniszczyć życie. Fajny film.

ocenił(a) film na 7
asiaobolewicz

Niezły spojler

Crazy_3

Niewiele mówiący. Masz mylne pojęcie czym jet spoiler.

asiaobolewicz

Bardzo mi się ten film podobał , bo pokazuje że można inaczej pokazać ludzkie uczucia niż w na przykład w życzeniu śmierci z Brucem Willisem. Może europejskie kino jest nam po prostu bliższe z oczywistych względów.
Przeraża mnie do czego może doprowadzić brak komunikacji i czekanie . ten ojciec bije głowa w mur i nikt nie chce mu powiedzieć jak było i co się stało. Z drugiej strony zostawienie sprawy policji to wiadomo...

ocenił(a) film na 7
asiaobolewicz

Zaznacz, że spojler, bo przeczytałam tę wypowiedź przed obejrzeniem i do końca filmu czekałam, kiedy syn okaże się draniem. Jak się domyślasz, popsuło mi to odbiór i zaskoczenie na koniec.

malgosia28

Mi też popsuło oglądanie filmu.

asiaobolewicz

Właśnie błędy. Tak się zastanawiam po co ta zemsta? Zemsta gubi,iść do wiezienia i być wytykany palcami,gorzej niż prawdziwa patologia. Zabić chłopaka który filmował,zamiast tych co go dotkliwie pobili. Po drugie synowi należało się za gwałt na byłej dziewczynie,choć z prawnego punktu widzenia niesłusznie,ponieważ samosądy są karalne.Czasami trzeba umieć pogodzić się z losem,i nie być mściwym. Ojciec nie dopuszczał myśli że syn źle postąpił,zrzucił winne na filmik.

ocenił(a) film na 8
Wojtek107712

Ojciec zabił syna właściciela klubu a nie tego co filmował. Coś kiepsko oglądałeś ten film.

asiaobolewicz

Moim zdaniem zachowanie takiego ojca, to może być początek socjopatii,tak jak wspomniałem wcześniej zemsta gubi. policja wcześniej czy później by się tym zajęła. Z takimi później większe problemy,niż z tymi co spontaniczne dopuszczą się przestępstwa. Tak jak pisałem wyżej.Czasami trzeba umieć pogodzić się z losem. Poznać prawdę ale nie być mściwym. Od tego są psycholodzy.

ocenił(a) film na 5
Wojtek107712

"...policja wcześniej czy później by się tym zajęła" - ale Ty jesteś naiwny.

Wojtek107712

Dziwne, jakoś pobiciem nie umiała sie zająć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones