PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829366}

Synowie Danii

Danmarks sønner
6,3 1 062
oceny
6,3 10 1 1062
6,2 4
oceny krytyków
Synowie Danii
powrót do forum filmu Synowie Danii

Film nie jest łatwy w odbiorze, a to w związku z dłużyznami /aktor spojrzy w lewo, spojrzy w prawo, spojrzy przed siebie.../momentami nudnawy, tym niemniej z przesłaniem, które mniej więcej może tak brzmieć: nie zawsze jest wróg tam gdzie myślimy, że jest...a zamiast słowa "wróg" możemy sobie wstawić słowo "winny". Film zrealizowany w Danii, ale mało prawdopodobne, że z zamysłem, aby zrobił kasę w duńskich kinach, czy jakichkolwiek innych kinach, raczej ten film może służyć młodzieży arabskiej tudzież muzułmańskie jako film motywacyjny, dający do myślenia - właściwie nawet napisów nie trzeba robić, młodzież ta może oglądać to dzieło w oryginale.

ocenił(a) film na 4
adimem

Ta młodzież niech wraca w rodzinne strony, a niech - broń Boże - nie myśli.

Krzypur

Bzdury pleciesz - arabki ładne są bezsprzecznie i oby ich było u nas jak najwięcej (rzecz jasna młodych, szczupłych, ładnych, grzecznych...).

ocenił(a) film na 4
harkonen_mgla

No tak, ale to młodych arabów jest coraz więcej...

Krzypur

Mnie młodzi Arabowie nie kręcą i Ciebie też nie powinni. Chyba.

ocenił(a) film na 4
harkonen_mgla

idziesz nie w tym kierunku.

Krzypur

Znaczy się, chcesz bym skręcił w lewo?

ocenił(a) film na 4
harkonen_mgla

Broń Boże!

Krzypur

A już się bałem.

ocenił(a) film na 7
adimem

Ten post i dyskusja pod nim same się komentują. O tym jest ten film.

ocenił(a) film na 8
permis

To niestety zdarza mi się coraz częściej. Oglądam film, wchodzę na filmweb, a tam - buch! - fikcja staje się rzeczywistością.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones