PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9947}

Szalona miłość

Mad Love
6,5 1 191
ocen
6,5 10 1 1191
Szalona miłość
powrót do forum filmu Szalona miłość

niestety nie oglądałam ostatnich 15 min filmu... błagam powiedzcie jak się skończył...

ocenił(a) film na 5
Tinkerbell_88

moze i juz troszke za pozno.. moze i zdazylas ogladnac ten film do konca w miedzy czasie ;) ale gdyby jednak nie to skonczyl sie nastepujaco:

nie wiem do kad ogladalas.. ale wrocili do swojej miejscowosci, podjechali taxowka pod szpital tam juz czekali na nich jej rodzice ojciec chcial biec do corki ale zona go powstrzymala.. Matt i Casey sie pozegnali, ostatni pocalunek, ostatnie slowa.. i zabrali ja do szpitala. Matt wrocil do domu, zajzal do pokoju swojego rodzenstwa spali. Podszedl do okna i zaczal sobie wspominac chwile spedzone z nia :) nastepne ujecie kamery siedzi gdzies na dworze i czyta list od niej.. gdzie pisze ze wrocila do.. Californi(?) nie jestem pewna czy to byla California.. ale ze juz sie lepiej czuje, ze nie zaluje tego co zrobili, ze to i MILOSC do niego trzyma ja przy zyciu :) THE END

ocenił(a) film na 7
czarna404

..swoją drogą skończył się idiotycznie. Ale nie ma to jak naciągana dramaturgia. Bo ona nie umarła. Wymagała po prostu leczenia.. więc skoro tak się strasznie strasznie kochali mogli spokojnie ze sobą być.

czarna404

nie Californii, a Chicago ;) i ta piękna nuta pod koniec..

violethe

piękna nuta to jest na początku- Love Buzz (pod koniec może też, żeby nie było;p)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones