PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115230}

Szalony weekend

The Long Weekend
6,2 8 062
oceny
6,2 10 1 8062
Szalony weekend
powrót do forum filmu Szalony weekend

P-R-Y-M-I-T-Y-W-N--Y

ocenił(a) film na 2

Żart którym posłużono się w tym filmie przerasta każdego z IQ powyżej 30. Zadowoli jednak rzesze fanów nieskomplikowanego humoru i widoku obszernych cycków. Scenariusz o ogromnym potencjalnie zastał dosłownie i w przenośni zasrany. Jednym słowem: !!!!!!!!!!!!FUUUUUUUJ!!!!!!!!!

baraja_2

Ja pierdole myślałem juz ze mną jest coś nie tak bo czytałem pozytywne komentarze o tym filmie- a to jest jakieś gówno - po 20 minutach wyłączyłem i juz raczej tego nie będę oglądał. PORAŻKA

baraja_2

Za to Twoje ulubione filmy to dziela na najwyzszym poziomie
intelektualnym... Ze wymienie kilka: Miłość, Szmaragd i Krokodyl, Karate
Kid II, Rambo II, Naga Broń, Hot Shoots. Co prawda nie widzialem Szalonego
Weekendu ale nie sadze zeby humor w tym filmie byl bardziej P-R-Y-M-I-T-Y-
W-N-Y niz w np Nagiej Broni czy Hot Shoots

R0B0T0BIB0K

Oj, jest bardziej prymitywny. a właściwie OBLEŚNY. też wyłączyłam po kilkunastu minutach.

ocenił(a) film na 2
Rea

Ten humor nawet nie nie jestprymitywny ale zupełnie nie śmieszny (jeślihumor może być nie śmieszny). Kolokwialnie mówiąc nawet nie padaka, tragedia. 20 minut to maks.

ocenił(a) film na 3
baraja_2

Powiem tak u mnie zasłużył tylko i wyłącznie na 4/10 i to jeszcze dna wyrost, dzięki średniemu zakończeniu. "humor" wgl nie śmieszny, byłem nastawiony na "niezłe lachanie się" ale sie zawiodłem

ocenił(a) film na 6
tomusrydy

Ale jesteście napompowani. Bruno też pewnie wyłączacie po 20 minutach.

Film jest momentami przezabawny i do tego jak na taką zwariowaną komedię ani przez chwilę żenujący.
Świetne motywy z "filmikami".
Zasłużone 6/10

rafal_5y

nie jest taki zły, widziałam gorsze :) coś lekkiego jak nie ma się co robic :P nawet dam 7/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones