PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=858127}
5,3 2 915
ocen
5,3 10 1 2915
3,2 5
ocen krytyków
Szczęścia chodzą parami
powrót do forum filmu Szczęścia chodzą parami

Ehhh

ocenił(a) film na 4

I te fake konta dające temu filmowi oceny 10. Masakra. XD

Leniwiec94

no i poczytaj sobie te sztuczne dyskusje kont, które albo nie udostępniają danych, albo jedyny film jaki chcą zobaczyć to ten, którego dotyczy to forum.

ocenił(a) film na 4
KsaweryKRK

Widziałem. Pierw zobaczyłem dziwnie wysoką średnią, pozniej oceny w procentach, a na koniec wszedłem na forum. Miałem niezły ubaw czytając wypociny tych fake kont.

Leniwiec94

Czyli mówicie że te dziesiątki to jest spekulacja fałszywych kont? Wygląda to faktycznie dziwnie.

Ale powiem szczerze że ja akurat naprawdę chce zobaczyć ten film choć te klimaty to nie moja bajka, ale mam tym razem dwa powody:

1. Naprawdę zaciekawił mnie motyw przewodni filmu
2. Weronika Książkiewicz - możecie mnie zwyzywać od szowinistów, ale ta kobieta jest obłędnie piękna i to jest naprawdę czysta przyjemność popatrzeć na nią na ekranie :)

ocenił(a) film na 3
SlighterPiper

To Pan żeś się chociaż trochę wysilił i zapracował na swoją gratyfikację ze ten komentarz xD

ocenił(a) film na 3
Leniwiec94

najgorsze, że to chyba działa ... Średnia cały czas zawyżona a takie akcje pojawiają się od jakiegoś czasu, szczegółnie przy nowych polskich komediach romantycznych ...

ocenił(a) film na 4
diabol44

Mietczyński na youtubie świetnie pokazał na kilku filmikach to co się dzieję tutaj z ocenami jak i na forum pod niektórymi filmami. Niezły kabaret :)

ocenił(a) film na 3
Leniwiec94

w którym odcinku/ach ?

ocenił(a) film na 4
diabol44

Np. Masochista odc. 58 "na uklady nie ma rady" albo z nowszych" albo odc 73"serce do walki"

Leniwiec94

Takie czasy. Podobne "cuda" dzieją się zresztą nie tylko na portalach filmowych, na politycznych też się dzieje. Widać, kto ma władzę - i w związku z tym kasę.

Leniwiec94

Ocena 4 to też za dużo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones