PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=826755}

Szczelina

Trhlina
6,0 95
ocen
6,0 10 1 95
Szczelina
powrót do forum filmu Szczelina

Przeczytałem książkę i bardzo ciekawi mnie film, ale nigdzie go nie ma. Czytałem jednak, że był emitowany gdzieś w Polsce, a więc jakieś tłumaczenie musi istnieć ;).

okles92

Był podczas Kina na Granicy w maju 2019.

okles92

Cześć, udało ci się znaleźć ten film ?

ocenił(a) film na 8
jasiu9208

Nie, a szukałem z tydzień temu ponownie :(.

okles92

Mam ten film, udało mi się znaleźć. Niestety do filmu brak napisów, nawet angielskich. Mimo to obejrzę ;)

ocenił(a) film na 8
jasiu9208

Jak, gdzie? :D Słowacki podobny, też bym obejrzał :P.

okles92

Przyjmij moje zaproszenie, to dam ci namiary w wiadomości na priv. Tutaj nie mogę, bo cenzura zablokuje cały wątek.

ocenił(a) film na 8
jasiu9208

Już znalazłem, dzięki! :) Za słabo szukałem :P.

okles92

Możesz podesłać link na PW?

ocenił(a) film na 6
jasiu9208

podasz jakieś namiary? w moich 2 źródłach tego nie widze.
btw napalam się na ksiażki kariki juz od grubych miesiecy. na razie przeczytałem ciemnosci zawiodłem się niesamowicie, zapał jednak nie przepadł

Blodek

Ciemność jest najsłabsza moim zdaniem. Szczelina zgarnia pulę, potem jest Strach.

okles92

A czy ja mogłabym kogoś z Was poprosić o namiary na stronę/portal, gdzie mogę zobaczyć ten film?

Tuulihaukka

Na Słowackim Netflix jest.

ocenił(a) film na 6
wojtekadams

no i jak się do tego dostać xd?

Blodek

Powiem szczerze, że nie warto :-) książka dużo lepsza. Może wszystkie wątki są, ale jakoś tak spłycone, że jakbym nie czytał książki to bym nie wiedział o co chodzi.

ocenił(a) film na 6
wojtekadams

nie takie gowna ogladałem, kaaj to obejrzeeec

Blodek

jest ogólnie dostępny i pojawiły się polskie napisy

ocenił(a) film na 6
KaeM_4

zapodaj jakieś źródło bo jestem niepełnosprawny

Blodek

to żeś mnie zaskoczył bo film ciężko znaleźć. Jest na czeskim serwisie typu CDA. Tutaj link:

https://uloz.to/file/CUBYeuGMzJTL/trhlina-sk-2019-mp4#!ZGxjZwR2AQEyBQZkAGx0A2SzA wt4AxkHFacTnP5WAJqJMmZ0Lj==

Naciskasz ikonkę z żółwiem, przepisujesz literki z catchpa i leci ale długo bo to jaką darmowa wersja pobierania z tego serwisu. Spiesz się póki filmweb nie usunie mojego posta

KaeM_4

a napisy są na napisy 24

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones