PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=814935}

Szczygieł

The Goldfinch
6,5 8 340
ocen
6,5 10 1 8340
Szczygieł
powrót do forum filmu Szczygieł

Coś wiadomo, kiedy w końcu będzie premiera w Polsce i czy w ogóle będzie? Mimo kiepskich recenzji bardzo chciałabym zobaczyć ten film i nie wiem, czy będzie taka możliwość

pastelowajoanna

widnieje w bazie filmów heliosa, ale żadnej informacji o premierze czy seansach. chyba pozostało nam czekać na udostępnienie tego filmu w internecie.

alliecrandell

W takim razie mam nadzieję, że chociaż w internecie ktoś udostępni. Chociaż patrzyłam ostatnio i jeszcze nie było

pastelowajoanna

wg tego co znalazlam premiera polska 6 grudnia dopiero...

ocenił(a) film na 4
pastelowajoanna

Też chciałabym obejrzeć, ponieważ czytałam książkę w oryginale. Znakomita - zresztą, jak wszystko, co napisała Donna. Szkoda, że nie zekranizowali mojej ulubionej "The Little Friend".

ladywhitesnake

Ja książkę najpierw przeczytałam na szybko, wtedy uznałam, że jest średnio. Ale po jakimś czasie przeczytalam powoli i wtedy bardzo mi się spodobała. Tylko czytałam tłumaczenie

ocenił(a) film na 4
pastelowajoanna

Ja prawie zawsze czytam książki bardzo powoli. "The Secret History" Donny Tartt dosłownie połknęłam i dlatego prawie nie pamiętam, o czym jest. Dlatego muszę przeczytać jeszcze raz.

użytkownik usunięty
pastelowajoanna

Film jest już dostępny na torrentach, a polskie napisy można już znaleźć chociażby na OpenSubtitles.

jak się te napisy dodaje do filmu?

użytkownik usunięty
pastelowajoanna

Wystarczy mieć odtwarzacz np VLC Media Player. Plik z filmem i ten z napisami muszą mieć taką samą nazwę. Odpalasz film, a odtwarzacz napisy wykryje automatycznie i je wyświetli w tle.

pastelowajoanna

Kontaktowałam się z Warner Bros, premiera będzie 6.12

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones