PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32786}

Szmat czasu

Long Time Since
7,1 42
oceny
7,1 10 1 42
Szmat czasu
powrót do forum filmu Szmat czasu

Szmat czasu

użytkownik usunięty

Gdy po raz pierwszy obejrzałem "Long time since" film zrobił na mnie naprawde ogromne wrażenie, do tej pory jest to jeden z moich ulubionych filmów.
Zastanawiam się tylko, dlaczego do tej pory w żadnej formie nie trafiły do dystrybucji w polsce pozostałe filmy Anani "Citizen" czy "The Pagan Book Of Artur Rimbaud".

Zgadzam się zupełnie z Twoją opinią co do "Szmatu czasu" trochę pokraczne tłumaczenie tytułu, widziałam go pod jeszcze pokraczniejszym "Dawno temu"; film robi ogromne wrażenie. Wydawało mi się, że się znudzę w trakcie oglądania "tanimi artystowskimi chwytami" ale efekt całości niesamowity. Jeden z lepszych filmów jakie udało mi się ostatnio obejrzeć.

użytkownik usunięty
Elizabeth_3

wczoraj wpadłam na yen film przypadkowo i zachwycił mnie, jest w pOlsce na video lub DVD, nie zobaczyłam do od początku, muszę go zdobyć

Elizabeth_3

Czy jest szansa,aby kupić ten film od Ciebie?przejrzałam bez skutku cały Internet,a bardzo chciałabym obejrzeć go i omówić na zajęciach z młodzieżą.Pozdrawiam.BP.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones