PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=575916}

Szpieg

Tinker Tailor Soldier Spy
7,1 72 462
oceny
7,1 10 1 72462
7,7 34
oceny krytyków
Szpieg
powrót do forum filmu Szpieg

Jednak zawód

ocenił(a) film na 7

Po świetnych recenzjach oczekiwałem czegoś naprawdę dobrego, ale się zawiodłem. Dla mnie fabuła, w której widz nie
nadąża, jest dużo niejasności świadczy o słabości scenariusza a nie jego genialności. Poza tym na początku wiedząc
że mamy tylko czterech podejrzanych będzie się podejrzewać każdego i żadnego, a ostateczne rozwiązanie będzie
jeszcze bardziej zaskakujące. Długo Karl wydawał się postacią która stanowić będzie największą zagadkę filmu, ale w
pewnym momencie i ten wątek zostaje wycięty. I wreszcie często zmieniający się czas akcji, w którym naprawdę łatwo
się pogubić.
Plus dla mnie za aktorstwo, solidną muzykę, dobry klimat i niecodzienną tematykę. Ale ogólnie tylko (jak na mnie) 7/10

ocenił(a) film na 8
wojtekrot

Tego typu filmy wskazane jest obejrzeć więcej, niż jeden raz. Informacje zawarte są w niespodziewanych miejscach. Piszesz, że trudno było śledzić zmieniający się czas akcji. Tymczasem, żeby odróżnić przykładowo bieżące wydarzenia od wspomnień Smiley'ego wystarczy zwrócić uwagę, że na początku filmu bohater ma badany wzrok i zmienia okulary na inne. Takich wskazówek jest w tym filmie pełno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones