PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568200}

Sztuka dorastania

The Art of Getting By
6,7 39 648
ocen
6,7 10 1 39648
Sztuka dorastania
powrót do forum filmu Sztuka dorastania

...mam 29 lat i najbardziej cieszę się z tego, że mam totalnie w dupie komentarze tych, którzy piszą dla jakiego przedziału wiekowego jest ten film...polecam...

lgolawski

potwierdzam, ale sądze że był troche nudny- tak naprawde nic się specjalnego nie działo

ocenił(a) film na 8
lgolawski

To właśnie ten "przedział wiekowy" pisze takie komentarze, często nic nie rozumiejąc z tego, co ogląda. Rozum przyjdzie później. Oby!

ocenił(a) film na 7
lgolawski

Muzyka, genialna?.. w kółko te same kawałki. MASAKRYCZNA muzyka, choć i to słowo to za mało by opisać ten tragizm..
co do fiolmu, zdecydowanie dla 14-16 latków. Twoj wiek o niczym nie świadczy, co najwyżej o.. właśnie ;)

ocenił(a) film na 9
paTiku

...może gdybyś rozumiał o czym śpiewają to jednak zmieniłbyś zdanie i nie mówił, że w kółko lecą te same kawałki...

ocenił(a) film na 7
lgolawski

zamiast wsluchiwać się w słowa (których prawie w ogole nie dosłyszałem), wolałem skupić się na oglądaniu filmu. Chodziło mi o muzykę, nie o słowa "piosenek". Bo akurat co do muzyki, wydaje mi sie ... bynajmniej denna.

ocenił(a) film na 9
paTiku

...a mi się wydaje, że do tego filmu pasuje idealnie... każdy ma swój gust i tyle...

paTiku

A teraz sprawdź w słowniku, co znaczy "bynajmniej" :) To, niestety, nie to samo, co "przynajmniej" lub "co najmniej". Śmiem twierdzić, że właśnie sobie zaprzeczyłeś :)

lgolawski

Czuję dokładnie to samo. Jestem tuż po obejrzeniu i jestem oczarowana. Piękny i poruszający, wywołuje wiele emocji. W końcu film o nastolatkach, którzy nie są idealni i nie odnoszą samych sukcesów. Taki o życiu, po prostu. A muzyka genialna. Idealnie pasuje do klimatu filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones