PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568200}

Sztuka dorastania

The Art of Getting By
6,7 39 656
ocen
6,7 10 1 39656
Sztuka dorastania
powrót do forum filmu Sztuka dorastania

W filmie tym nie ma nic, co zasługiwałoby na większą uwagę. Standardowa fabuła, standardowa gra aktorska, standardowe sytuacje i problemy. Wszystko, co ta produkcja ma do zaoferowania każdy "kinoman" widział już przynajmniej 100 razy - on nie przystosowany do rzeczywistości, ona luźna dziewczyna, która pokazuje głównemu bohaterowi, że dla miłości można żyć, oczywiście mamy także nieporozumienie miłosne, chwile zawahania, no i jakżeby inaczej, typowo amerykański happy end. Co prawda nie ma tu także niczego jakoś specjalnie słabego, czy mocno negatywnego, ale to za mało, aby można było polecić tą produkcję...
5/10

ocenił(a) film na 4
PWMarshal

Nie wiem skąd wzięła się tak wysoka ocena tego filmu... Może po prostu nie trafił kompletnie w mój gust ;) Dla mnie również przewidywalny, już dawno nie oglądałam filmu z tak słaba fabułą. Główna bohaterka strasznie mnie denerwowała była jak "chorągiewka na wietrze" a za tego typu ludźmi nie przepadam. Za to chłopak tak strasznie płaczliwy że aż żal było na niego patrzeć, nawet gdy się uśmiechał miałam wrażenie że zaraz wybuchnie płaczem. Ale jedno mnie zaskoczyło nie liczyłam na happy end a jednak...
Moja ocena 4/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones