PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568200}

Sztuka dorastania

The Art of Getting By
6,7 39 660
ocen
6,7 10 1 39660
Sztuka dorastania
powrót do forum filmu Sztuka dorastania

mimo wszystko

ocenił(a) film na 3

spodziewałam się czegoś lepszego

użytkownik usunięty
Dirgel

jak dla mnie typowy i przewidywalny

ocenił(a) film na 5
Dirgel

nominacja do sundance i opis zwiastowały dużo lepszą rzecz, może i nie jest to zły film, ale podpisuje się pod powyższym: spodziewałem się czegoś dużo lepszego

ocenił(a) film na 4
Dirgel

No... pretensjonalny i nadęty, a w sumie o niczym, albo jeśli już chciał coś przekazać to bardzo nieudolnie.

Dirgel

Również spodziewałam się czegoś lepszego, zwiastun opis świadczył o czymś zupełnie innym. myślałam,że to będzie taki motywujący film,coś zupełnie innego od dotychczasowych produkcji dla młodzieży .Tymczasem po długim oczekiwaniu (bo wypatrywałam aż wreszcie będzie można go zobaczyć ,a jak dowiedziałam się,ze będzie w polskich kinach to juz wgl. nie mogłam się doczekać - cud,żenaprawdę uważam,ze można było zrobic ten film o wiele lepiej ,tylko był przez króciutki czas i nie zdążyłam wydać na niego pieniędzy i zobaczyłam sobie po prostu w internecie z napisami ;) dostałam TO.
Naprawdę nie podobał mi się, wykonanie szczególnie bieg kamery jak by to ując w scenie kiedy uciekł z domu po bójce z ojczymem ,to było takie amatorskie. Film był też przewidywalny i szczerze mówiąc żałuje że go obejrzałam. Jedyne co mi sie podoba to tytuł:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones