PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739094}

Szukając Kelly

Les cowboys
6,2 1 446
ocen
6,2 10 1 1446
5,2 8
ocen krytyków
Szukając Kelly
powrót do forum filmu Szukając Kelly

Les Cowboys 8/10

ocenił(a) film na 8

Po filmie zaczalem sie zastanawiac, ile takich polskich Kelly bylo i jest na swiecie. Ja osobiscie spotkalem jedna taka w Manchester, po prostu zgroza, historia niemal jak z tego filmu.

ocenił(a) film na 9
dabram17

Ale chyba nie odcięła się zupełnie od rodziny jak Kelly w filmie? Tutaj mamy do czynienia z przypadkiem naprawdę ekstremalnym...

ocenił(a) film na 8
Tymon_P_

To prawda, dzwonila do domu czesto,

ocenił(a) film na 9
dabram17

Ja byłem w krótkim związku z muzułmanką - ciężko w to uwierzyć - z Ghany. Na serio, to nie jest łatwy kawałek chleba do strawienia. Zero akceptacji ze strony rodziny, dosłownie zero. Chyba musiałbym ją zkellyzować w drugą stronę, żeby to miało jakiekolwiek szanse powodzenia....

ocenił(a) film na 8
Tymon_P_

Nie jest w to ciezko uwierzyc. W takich sytuacjach mamy doczynienia z akceptacja rodziny w sensie czystoosobistym, co jest najlatwiejsze, pozniej akceptacja ze wzgledow kulturowych, co jest trudniejsze do zlagodzenia, I najgorsze ze wgledow religijnych, co wymaga wiele wiecej wyrzeczen. Szkoda mi tych mulzumanek, ale z drugiej strony jestesmy czasami zatruci tym co nam wpajano w dziecinstwie ze nowe, 'lepsze' zmiany niekoniecznie sa ssczesliwym rozwiazaniem I wymagaja wiecejmniz kompromisu. Polecam Mustang z 2015

ocenił(a) film na 4
dabram17

Czemu -zgroza ???

ocenił(a) film na 8
Slawek_M_6

dluga historia, po prostu znalem Polke ktora wybrala podobny styl zycia i przeliczyla sie z reality

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones