PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=763722}
5,5 17 379
ocen
5,5 10 1 17379
4,8 12
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 10
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 10

Giselle żyje. I pomyśleć, że przed laty wylaliście na mnie tyle hejtu, że w to wierzę :D

ocenił(a) film na 8
Rainbow12

Ja się się zdziwię jak w tej łodzi będzie siedziała Elena. Okaże się, że Cypher wcale jej nie zabiła. Dzięki temu Cypher może dołączyć do rodziny.

ocenił(a) film na 6
sachol7412

Człowieku te kule to od painballa były cyfer wyjaśni to dokładniej w 12 części i oznajmu ze zrobila to bo kocha dona ale siero yo keci na hobsa

Rainbow12

John Cena pewnie też jakimś cudem przeżył XD

ocenił(a) film na 9
Ozimol

Wszyscy braci udział w obronie ukrainu i wygrywali XDDDD

ocenił(a) film na 10
Ozimol

Z realnych nagrań jak to robili to faktycznie tak auto wysłali w powietrze na drugi pas że bez problemu by mógł przeżyć :)

Rainbow12

Ja się zawsze dziwiłem że nikt nie ogarnął tego że w momencie w którym ona spadała z tego podpiętego samochodu pod samolot on sam był ledwo oderwany od ziemi co widać chwilę później na zdjęciach od przodu. I nikt nie wrócił po nią. Przecież zwyczajnie tylko spadła...

BartlomiejKuropiewski

Han przeżył wybuch samochodu, będąc w nim uwięzionym, więc przypadek Giselle to przy tym pikuś.

dirt16

Han nie byl w aucie, tylko jego hologram. Prawdziwy Han stal wtedy u boku mr nobody.

Damiann17

Hologram nie mógł prowadzić samochodu. Bardziej prawdopodobne, że był to inny człowiek z założoną sztuczną twarzą Hana, tak jak to robili w filmach Mission Impossible.

https://static.wikia.nocookie.net/missionimpossiblefanon/images/9/92/Giphy.gif/r evision/latest?cb=20160626144114

Z początku napisałem to w formie żartu, ale teraz wydaje mi się to nawet logicznym rozwiązaniem na wyjaśnienie tego, że nie zginął.

dirt16

Nie pamietam jak to bylo wytlumaczone dokladnie z tym hologramem, bo ogladalem to sto lat temu, ale wydaje mi sie ze nawet nie bylo nic na ten temat za duzo powiedziane w filmie

Damiann17

Ja sobie nie przypominam żeby w ogóle coś o hologramie było powiedziane. Gdy spytali Hana jak przeżył to odpowiedział tylko, że Mr Nobody jest mistrzem znikania i to było jedyne wyjaśnienie.

dirt16

Tak, ale Hana w aucie i tak nie bylo, bo kiedy stoi obok tego dziada to nie ma na twarzy zadnych oznak po wypadku. Nie ma chyba jednej teorii, wydaje mi sie ze nie zostalo to stu procentowo wyjasnione, bo niektore zrodla twierdza ze to hologram, niektore ze Han byl jednak w aucie i po prostu z niego wyszedl, ale wg mnie byl to hologram. Tak jak mowie, ogladalem to bardzo dawno temu wiec mozliwe, ze o czyms zapomnialem

ocenił(a) film na 5
Rainbow12

nie wiem jak można dać temu filmowi 10/10 XD

ocenił(a) film na 9
marcin_lendzion

Można, tak jak dając 8 filmom o murzynach XDDDD

WybrednyCham

Rasista

ocenił(a) film na 9
wiki220301

Jestem przeciwko rasizmowi jeśli chodzi o Białych oczywiście.

ocenił(a) film na 10
marcin_lendzion

W filmach nie patrzę na realizm. Ładnie wygląda? Dobre udźwiękowienie i muzyka jest? Są efektowne i śmieszne sceny? Fabuła się jakoś kupy trzyma z zwrotami akcji? Moi ulubieni aktorzy są? Dla mnie wystarczy żeby było 10/10

ocenił(a) film na 8
Jarol2K

+1 .

ocenił(a) film na 7
Jarol2K

No nie jednak, jak w kogoś walniesz z rakiety centralnie i masz gigantyczny wybuch, a on to przeżywa, to ten wybuch staje się beznadziejny i irytujący. Konsekwencje danej sceny mocno definiują to, czy jest ona efektowna, czy nie, a nie to czy wybuch był na 5 czy na 50 metrów. Tego typu filmy mają inny poziom realizmu, co nie znaczy, że nie mają go wcale.

ocenił(a) film na 1
marcin_lendzion

Mając deficyt intelektualny można.

ocenił(a) film na 7
marcin_lendzion

Nie, lepiej udawać yntelektualiste na filmwebie xD Jak wejdziesz na mój profil to zobaczysz, że nie daje 10 na prawo i lewo i widziałem wiele świetnych produkcji, ale serio czepianie się ludzi, że im się film podoba to jest typowe podnoszenie sobie samooceny. I rozumiem jakbyś się czepiał jakiegoś totalnego gniotu, ale no takie filmy mogą się ludziom podobać xD Dobrzy aktorzy, dobrze zrealizowane, fajna akcja, najlepszy scenariusz od piątej części szczerze mówiąc. Dla fanów serii (w tym dla mnie) to był bardzo dobry film. Widzisz, np ja 10 nie daje tylko skandynawskim dramatom psychologicznym, dałem 10 Terminatorowi 2 bo uważam, że to arcydzieło w swoim gatunku.

PMRock

Scenariusz genialny, jak wszystkie tego typu gnioty. Nikt nie ginie, wszyscy zmartwychwstają. To jest tak głupie, że widok Gal Gadot nawet mnie nie zaskoczył. Już zapomniałem, że niby zginęła. Te wszystkie filmy nie mają nic wspólnego z jakąkolwiek logiką. To stek bzdur i dziur fabularnych. To nawet nie jest s-f, tylko już fantastyka. A z głównego przeciwnika zrobiono ciotę. Kurna, nie ma nic normalnego w facecie z babską fryzurką i pomalowanymi paznokciami. I tak, jestem nietolerancyjny, bo to nie jest normalne. Tak samo jak nienormalne jest urodzić się bez rąk albo z połową twarzy. Można to przyjąć do wiadomości, ale twierdzenie, że to normalne, to głupota.

ocenił(a) film na 7
Rainbow12

Jeszcze się okaże, że Giselle żyje dzięki Panu Nobody tak jak Han, swego czasu przeżył z jego pomocą.

ocenił(a) film na 9
Rainbow12

Ten film jest tak absurdalny że aż dam mu 10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones