PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=763722}
5,5 17 231
ocen
5,5 10 1 17231
4,9 11
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 10
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 10

dlaczego syn Torreta jest ciemnej karnacji?!

W3ndy

Bo Toretto sam w sobie nie jest biały, a dodatkowo matka była Brazylijką?

ocenił(a) film na 9
Maniek2008

Tyle że mały syn Doma i Eleny jak odbijali go z samolotu bracia Shaw był Biały, w 9 części też był Biały. Dopiero teraz zmurzyniał coś.

WybrednyCham

To się nazywa obrzydliwa poprawność polityczna, którą od jakiegoś czasu starają nam się na siłę wciskać... tfu

ocenił(a) film na 9
camel_10

To prawda, zmiana koloru skóry dziecka jak już się urodził i go widzowie widzieli to srogie fikołki lewackie

ocenił(a) film na 5
WybrednyCham

Takie działania nie są "lewackie". Takie określenia są wymyślone, by dzielić plebs. Albo nie wiesz na czym polega działanie systemu co czyni Cię zwykłym cmentarniakiem albo papugujesz tutaj zbędną propagandę działając dla systemu.
Mimo wszystko oba przypadki łączy brak wiedzy, a jest taka złota zasada. Jak się ktoś na czymś nie zna, to się na ten temat nie wypowiada, bo ten co się zna zaraz go zdyskredytuje. ^^

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
WybrednyCham

Za długo na słońcu siedział. :)

Maniek2008

była brazylijką ale białej nacji. nie wszyscy Brazylijczycy mają ciemną lub czarną karnację tak samo jak Portugalczycy.

Lucania

Zobacz sobie jak wyglądał Vin Diesel gdy był nastolatkiem i wtedy się wypowiadaj. Kolor skory jego filmowego syna jest jak najbardziej odpowiedni.

Maniek2008

mój wpis dotyczył koloru skóry Eleny a nie Doma, więc naucz się najpierw czytać ze zrozumieniem dzieciaku a dopiero później się wypowiadaj.

Maniek2008

mój wpis dotyczył koloru skóry Eleny a nie Doma, więc naucz się najpierw dzieciaku czytać ze zrozumieniem a dopiero później się wypowiadaj.

Maniek2008

Ludzie nie mieszajcie realu z filmem. Nawet za młodu Vin Diesel był biały o ciemnej karnacji, podobnie jak Elena była biała. To że w realu mają korzenie ciemnoskóre to nie wpływa to na postać filmowa. W filmie nie było nic o przeszłości rodzin Eleny czy Doma, więc aktor grający dziecko Doma, który ewidentnie jest czarnoskóry a nie o ciemnej karnacji to zagrywka polityczna nie mająca nic wspólnego z fabuła filmu.

ocenił(a) film na 4
Lucania

Karnację można odziedziczyć po którymś z dziadków

użytkownik usunięty
Maniek2008

Toretto jest jak najbardziej biały więc proszę nie wciskać kitu, a matką była BIAŁĄ Brazylijką. Więc narodowość nie ma tu znaczenia.

Zobacz sobie jak wyglądał Vin Diesel gdy był nastolatkiem i wtedy się wypowiadaj. Kolor skóry jego filmowego syna jest jak najbardziej odpowiedni.

Maniek2008

Wg doktryny Hollywood kolor skóry nie ma znaczenie. Dzisiaj może być biały, jutro żółty albo czarny. Moneypenny w James Bondzie też poczarniała.

ocenił(a) film na 7
Maniek2008

Co ty chrzanisz? Diesel jest śniady, jako nastolatek też był. Jego filmowy syn w dwóch poprzednich częściach był ewidentnie latynosem, co jest poprawne patrząc na jego rodziców. W tej części Mały B jest po prostu mulatem

aira17

Teee teee MANIEK a ty to pisales na trzezwo czy byles na bani???!Jest roznica miedzy latynosem a mulatem szczegolnie w rysach twarzy(grubosc wlosow,ksztalt ust,nosa...).Ludzie ktorzy pisali to wyzej mieli racje bo to ewidetnie tworcy filmu dali du.py bo skoro w poprzednich czesciach syn Toretto byl bialy to wciskanie malego mulata jest troche popier.dolone i zalatuje to poprawnoscia polityczna.

ocenił(a) film na 4
Maniek2008

A jaki sam w sobie jest Toretto? Na zewnątrz biały, a pod spodem czarny? Matka Brazylijką i co z tego? Grała ją hiszpańska aktorka.Ja jestem ciekawy tej imprezy na której byli Toretto i Neves. Ojciec biały, matka biała, a syn Mulat :). Może ją pokażą w 11 części. Niezła biba musiała być.

ocenił(a) film na 1
Maniek2008

Bo teraz cz@rnuchy muszą być wszędzie, nawet jak to nie ma sensu. W części z 2017 roku jest bielutki jak śnieg, ma mały nosek itd. Tutaj ewidentny murzyn, żeby środowisko zyebow BLM miało radochę....Żenujące czasy.

ocenił(a) film na 9
W3ndy

Z pewnych źródeł się dowiedziałem że osmoliła go rosyjska rakieta.

ocenił(a) film na 6
W3ndy

Też mnie to zastanowiło w czasie seansu, ale trzeba przyznać temu młodemu aktorowi że sobie poradził i to jest najważniejsze.

ocenił(a) film na 10
W3ndy

zobaczcie sobie jak za dzieciaka wygladal vin diesel i sie dziwicie czm jest takie xD

adares7

ty tak na serio uwazasz, ze aktor i postac to to samo?

ocenił(a) film na 1
W3ndy

Dlaczego ty nie machasz ogonem?

W3ndy

jest poprawnej karnacji, jak przystało na obecne czasy

maximus_

Facet nigdy nie może być pewny że jest prawdziwym rodzicem tylko matka ma pewnośc.

ocenił(a) film na 7
W3ndy

Ewidentnie matka puściła się z kimś innym. Jeszcze jakby latynosem był dzieciak, to by przeszło, ale jak żadne z rodziców nie jest czarne, a dziecko jest czarne, to ewidentnie ktoś tu kogoś robi w wała. Jeszcze retrospekcje w tym filmie pokazują i to jest tak totalnie biały niemowlak, nijak to nie ma sensu. Równie dobrze dzieciak mógłby być Azjatą.

Choć aktorsko o dziwo się sprawdza, mały dobrze gra i nie jest irytujący. Ale na takiej samej zasadzie to i Denzel Washington by dobrze zagrał mojego ojca, ale nawet przy oskarowej roli coś by było trochę nie tak.

RipRoy

Nie znasz doktryny Hollywood? Kolor nie ma znaczenia. To, że postać była biała a jest czarna jest ok, ale odwrotnie niedozwolone.
W skandynawii np. gdy popełni ktoś jakieś ciężkie przestępstwo jak morderstwo to nie podają czy był to imigrant.

W3ndy

podejrzewam, że w następnej części okaże się, że syna mu porwali i podmienili. Dopiero test DNA na ojcostwo wykaże. To będzie taki twist fabularny, którego nikt się nie spodziewa, że Toretto nie jest tak naprawdę ojcem, tylko Roman.
Jednakże jest jeszcze alternatywny zarys fabuły, że oryginalny B umarł, a Toretto kupił chłopaka za paczkę Marlboro na jakimś targu.

W3ndy

Jak to dlaczego? Bo zdecydował ze chce być murzynem, tak czuł w środku ty rasisto XD

ocenił(a) film na 4
Gambit171

Kolor skóry jest jak płeć, zmienisz kiedy poczujesz że potrzebujesz. :)

ocenił(a) film na 1
W3ndy

Bo poprawność polityczna musi być ;) . Tak jak zniewieściały i gejowski Mamoa ;)

ocenił(a) film na 7
W3ndy

Może Dominic miał na boku chwilę słabości z Ariel Małą Syrenka ;)

W3ndy

Bo się opalił.

ocenił(a) film na 5
W3ndy

Widocznie się puściła z murzynem, a biedny Don tyle gada o rodzinie i zaufaniu w każdym filmie.

ocenił(a) film na 5
W3ndy

Matka biała latynoska, ojciec mulat z przewagą białego, to chyba normalne, że syn to będzie murzyn. A że w dwoch poprzednich częściach był jaśniejszy? Coż, opalił się.

W3ndy

Nie czepiajmy się szczegółów. Biały czy czarny nie ma znaczenia. Mnie bardziej zastanawia dlaczego ciągle jeszcze to jest chłopiec, a nie dziewczyna. Miejmy nadzieję, że w kolejnej części to skorygują.

Mordechaj_Sauerland

Dlaczego miałaby to być dziewczyna? Dlaczego nie mały tranzystor identyfikujący się jako mikfofalówka?

Remigiusz189

Mój wrodzony rasizm i homofobia uniemożliwiają mi akceptację mikrofalówek w filmach.

Mordechaj_Sauerland

Jesteś nietolerancyjny! Spoko ja też

W3ndy

Został oczerniony z powodu przesadzonej poprawnością politycznej jaką serwuje nam lewackie ścierwo

Remigiusz189

i prawackie

Ozzmo

No nie, akurat prawackie ścierwa nie mają jobla na punkcie przesadzistej poprawności politycznej, tylko lewaki tępaki 

W3ndy

myślę że to sprawka Pearce'a xD

W3ndy

najwazniejsze pytanie dlaczego w poprzedniej części syn Torreto był biały i nagle stal się czarny. Czary mary :D

W3ndy

Letty poszła w tango z ciapatym ot i cała zagwostka.W "Szybcy i Wściekli 21"okaże się że jest gejem (bo teraz taka moda).

Kryspinek_2

W szybcy i wściekli 8 dziecko było białe nagle zrobiło się czarne xD to drugie dziecko Dom ma i tamto zniknęło ? xD po cholerę pchać wszędzie tą poprawność polityczną ….

Lucas69PL

Tylko czekac jak elfy będą pederastami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones