PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772936}
5,1 26 817
ocen
5,1 10 1 26817
4,6 14
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 9
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 9

Fabuła

ocenił(a) film na 7

Nie spodziewałem się takich pomysłów fabularnych, co w tej części. Lot w kosmos samochodem, serio? Wytłumaczenie śmierci Hana przez wklejenie Mr Nobady'ego i całkowite pominięcie roli Deckarda Shawa (mała scena po napisach). Nie tego spodziewałem się po tym filmie, choć pomijając te nonsensy, to reszta jest filmu przyjemną rozrywką. Na plus flashbacki i zgrabne nawiązanie do wydarzeń z 1 części, a także moment poznania Doma z Leo i Santosem. Ostatnia scena i pojawienie się niebieskiego Skyline'a sugeruje, że w ostatniej części prawdopodobnie zobaczymy ponownie Briana.

ocenił(a) film na 6
Burizleif

Nic nie sugeruje, po prostu dołączył na kolacje

ocenił(a) film na 4
Harios

nie sugeruje ale jezeli byla to kogos ulubiona postac :D to rozgrzewa serducho :D
co jak co ale tworcy potrafia grac na emocjach :D

ocenił(a) film na 6
Burizleif

o ile sie juz nie pogubilam, to brakowalo mi dziecka/dzieci Mii i Briana, wiec moze ktos szybko podrosl?

ocenił(a) film na 7
cady69

W serii Brian nie został oficjalnie uśmiercony. Wiec jak reszta pojechała się bawić w komandosów to Brian opiekował się dzieciakami (swoim i Torreta). A na koniec zwyczajnie podjechał swoim Skylinem na kolacje.

ocenił(a) film na 6
dAupiEr

 faktycznie moga tak to rozegrac..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones