PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6263}

Szybki zmierzch

Hurry Sundown
6,4 347
ocen
6,4 10 1 347
Szybki zmierzch
powrót do forum filmu Szybki zmierzch

Zaskakująco dobry film,mimo wielu wiosen jakie mam za sobą, to nigdy go nie widziałem. W kwestii obyczajowej bardzo ciekawy,kwestie rasowe, interesujące podejście do erotyki mimo cenzury ówczesny boom gospodarczy powojennej ameryki i związane z tym problemy.

chimeryk

Co do Jane Fondy i Barbarelli to czy wiesz, że John Phillip Law (ten od Faye Dunaway w filmie), grał anioła Pygara w Barbarelli z Jane wlasnie;)?

ocenił(a) film na 7
bardotek69

o nieźle!

chimeryk

Zgadzam się, film świetny! Też na CD A oglądałeś;)?

ocenił(a) film na 7
bardotek69

Na początku lutego był emitowany w Paramount Channel, nagrałem i obejrzałem...

bardotek69

Ja również oglądałem na Paramount film pozytywnie mnie zaskoczył na uwagę zasługuje Fonda która kradnie film, ostatecznie mocne 8- Swoją drogą u nas Paramount powinien więcej emitować starszych filmów mają w czum wybierać.

ocenił(a) film na 7
chimeryk

W takim razie polecam również "OBŁAWA" Arthura Penna
https://www.filmweb.pl/film/Ob%C5%82awa-1966-4511
Rewelacyjna Jane, ale również Redford i Brando. Także Angie Dickinson, Robert Duvall. No, majstersztyk!

ocenił(a) film na 7
AutorAutor

Film oglądałem bardzo dawno, będąc w 6-tej lub 7-mej klasie szkoły powszechnej i nie wiele pamiętam z powodu młodego wieku i braku zrozumienia pewnych fabularnych niuansów.

ocenił(a) film na 7
chimeryk

Jest na CuDAku:-) Polecam, warto odświeżyć, dziś ogląda się zupełnie inaczej...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones