PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=461504}

Szybko i wściekle

Fast & Furious
7,3 163 246
ocen
7,3 10 1 163246
5,2 10
ocen krytyków
Szybko i wściekle
powrót do forum filmu Szybko i wściekle

Wóz Toretta

ocenił(a) film na 8

Jak to możliwe że na końcu filmu Braian jedzie Charger'em skoro Dominic go zniszczył w
tunelu?

ocenił(a) film na 8
KiXMiT

Może miał drugiego ?

ocenił(a) film na 8
Wolverin_Logan

Jakoś w to wątpię

ocenił(a) film na 9
KiXMiT

Dom z sądu trafił pewnie do tymczasowego aresztu az sie wyrok uprawomocni, czli ok tydzien, wiec Brian z dziewczynami mial czas slkeic wóz na nowo ;) ..przynajmniej moja taka teoria

ocenił(a) film na 8
Don_Jaras

Samochód wybuchł...

ocenił(a) film na 9
KiXMiT

gdzieś czytałem że po wypadku w tunelu odbudowali tego chargera i ten w piątce to też jest ten sam

ocenił(a) film na 8
KiXMiT

Tam na trasie to był inny Charger, jak byście patrzyli na silnik to byście wiedzieli,Charger Doma miał jakieś litery na silniku chyba R K S (chyba!),A ten drugi nie

użytkownik usunięty
olekczerwony

Co z tego, że na Charger Doma miał na przepustnicach litery BDS, skoro go rozbił?
Ja na fakt potwierdzający, że to ten sam samochód biorę pod uwagę to, iż na lusterku wewnętrznym wisiał krzyżyk na łańcuszku, który był w tym Chargerze już wcześniej (w chwili, gdy Dom jechał przez tunel, również tam wisiał).
Mimo, że odbudowanie tego samochodu było raczej niemożliwe, ze względu na zniszczenia spowodowane uderzeniem nim z taką prędkością w ścianę i fakt, że tunel się zawalił. to mimo wszystko raczej jest to ten sam Charger :P

KiXMiT

błąd błędem, ale może chodzi o to, że teraz Brian w 100 % należy do rodziny i dlatego ma prawo jechać tym autem , nie skupiajmy się na błędach, tylko na głębszym sensie , film o przyjaźni, lojalności , rodzinie pozdrawiam prawdziwych fanów ;)

ocenił(a) film na 5
isw138

" nie skupiajmy się na błędach, tylko na głębszym sensie"

Jaki jest głęboki w sens, w np. nieśmiertelności ludzi lub zmartwychwstaniach?

ocenił(a) film na 10
shamar

O nie... Tutaj też jesteś ?

ocenił(a) film na 5
Kropa94

Nie ma mnie. Masz obsesje i halucynacje :)

ocenił(a) film na 10
KiXMiT

też mnie to zastanowiło

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones