PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1257}

Tańczący z wilkami

Dances with Wolves
7,8 116 560
ocen
7,8 10 1 116560
6,9 14
ocen krytyków
Tańczący z wilkami
powrót do forum filmu Tańczący z wilkami

Genialny film

ocenił(a) film na 10

Prawdziwe arcydzieło , klasyka kina i zapadający na długo w pamięci.Perfekcyjnie zrealizowany , wciągający od pierwszej minuty , poruszający i nie nudzący ani moment.A także świetny klimat , wyśmienity scenariusz , wspaniałe zdjęcia , fantastyczna muzyka oraz mistrzowska rola Kevina Costnera.Moja ocena 10/10 polecam tym co jeszcze nie widzieli.

ocenił(a) film na 6
rado_filmaniak

a tak szczerze nie troluje, chciałbym wiedzieć czemu sie tak wszyscy tym zachwycaja nie dałem rady na raz obejrzec musiałem na 2 razy. nie twierdze że jest zły ale mi sie dłużył

ocenił(a) film na 10
Geralt88

Każdy ma inny gust.Ja po pierwszym razie, gdy go obejrzałem oceniłem na 7.Obejrzałem go po raz drugi i poczułem naprawdę niesamowity klimat,przeniosłem się tam razem z głównym bohaterem.Byłem z nimi razem w tej wiosce,poczułem chęć przeniesienia się w tamto miejsce. Świetna przygoda i użyję klasycznego już stwierdzenia, że "takich filmów się nie robi" I to fakt tego już nie ma.Robi się masę różnych gównianych horrorów. Możliwe jest stwierdzenie, że to takie błędne odczucie, że ludzie za 10-20 lat będą wspominać o aktualnych filmach na plus a narzekać na te co będą produkowane w przyszłości.

Ostatnim podobnym filmem, w którym poczułem taką "epickość" (Podobno nie używa się tego słowa w tłumaczenie na polski) to "Ostatni samuraj" można i da się w, nim odczuć to "coś".

RAC_79

"Tańczący z wilkami" to film o przyjaźni, jaka może powstać między ludźmi z odmiennych, pozornie wrogich kultur. O przełamywaniu barier, budowaniu wzajemnego zaufania. Również o przyjaźni ze zwierzętami - z wilkiem "Białe skarpety".

asgraf_studio

Szkoda tylko, że pełny tanich klisz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones