PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=336250}
7,4 113
ocen
7,4 10 1 113
Taiyô no kizu
powrót do forum filmu Taiyô no kizu

wobec nastolatków, są traktowani dosłownie strasznie lajtowo,,polecam też inny film o zemście i bezkarności małolatów, tam według mnie zemsta jest lepiej pokazana :))) a mianowicie Japoński thriller "Kokuhaku" chodź oba filmy bardzo dobre, Polecam.

ocenił(a) film na 8
brof

Motyw zemsty również został świetnie pokazany w Koreańskim "Ujrzałem diabła".

ocenił(a) film na 8
GHX03

właśnie dzisiaj go zdobyłem i mam zamiar go obejżeć dziś lub jutro to zdam relacje :)) (lukam u ciebie na filmy i jakie wydaja mi sie ciekawe to oglądam:)) hehe bo masz trochę tej "Chińszczyzny że tak powiem:)" Chinszczyzny chodzi mi o Azję :)))
pozdrówki:)

Jebać ACTA!!!

ocenił(a) film na 8
brof

Całkiem mocne kino, niemniej niezbyt oryginalne. Również u Ciebie znalazłem kilka ciekawych produkcji Azjatyckich :)

ocenił(a) film na 8
GHX03

Miałeś racje co do "Ujrzałem diabła" film rewelacyjny, mocne!! ,solidne kino! już początek rozwala! jak ta głowa spadła pod nogi i wogle,doszukałem się w pewnym momencie dziwnego zachowania policjantów i głównego bohatera przez to miałem problem z punktacją czy 8 ♥ czy 9 ostatecznie wystawiłem 8 ♥ a to oznacza ze film jest REWELACYJNY! Jeden z lepszych filmów jakie ostatnio oglądałem, Przebija Taiyô no kizu:) Tak, Ujrzałem diabła jest lepszy - Polecam Wszystkim. Mocny Film


ocenił(a) film na 8
brof

Również się zastanawiałem co do oceny "Ujrzałem diabła". Dziwne, że oscylowałem między takimi samymi ocenami jak Ty ;), jednak w ostatecznym rozrachunku dałem 9/10. Dosyć długi film, ale wciąga niemiłosiernie ;D

ocenił(a) film na 8
GHX03

no wiesz bo dużo osobom się ten film podobał i to taka bliska ocena średniej tak patrze na moich znajomych to tez 8,8,10.9 :). No długi 2:21 miałem wersje, ale tak ciekawy i jak mówisz wciąga"co się stanie dalej" że zleciał jak 1:21 :)

ocenił(a) film na 8
brof

Ja nigdy nie patrze się na średnie moich znajomych, bo to raczej nie ma większego sensu, przecież każdy ma inny gust. Między innymi, zastanawia mnie Twoja ocena "Guinea Pig 2", ale nie będę się nią wzorował :)

ocenił(a) film na 8
GHX03

no ja też się nie patrze oceniam po swojemu tylko mówię że dużo osobom się podobało dlatego podobne oceny wystawiliśmy :) co do Guinea Pig 2 dla mnie to Arcydzieło w stylu gore i dałem mu 10 bo chodź sam film jest krótki to robi za kilka filmów gore ,daje nam czego chcieliśmy :) mamy czysty spektakl gore! dużo ludzi ocenia go negatywnie także moi znajomi hehe dla mnie mistrzostwo :)

ocenił(a) film na 8
GHX03

apropo oglądałem właśnie Wu xia :)))))) dla mnie Arcydzieło,montaż,realizacja tego filmu praca kamer,spowolnione tępo,sceny walk,dla mnie perełka,muzyka! i o de mnie ma 9! I nie myśl że się sugeruję innymi ocenami nie zrozumieliśmy się , bo to by było bez sensu hehe ale przy Wu xia niestety:) muszę dać 9 :)

ocenił(a) film na 8
brof

"Wu xia" trzyma zaskakująco wysoki poziom, wśród współczesnych filmów, jest nawet lepsza od "Yip man'a", pod wieloma względami.

ocenił(a) film na 8
GHX03

obejrzyj jak nie widziałeś sobie "Bez tchu" koreanski dramat - film miażdzy - mistrzostwo :)

ocenił(a) film na 8
brof

Nie widziałem, ale to tylko kwestia czasu ;P.

ocenił(a) film na 8
brof

Miałbyś może Polskie napisy do wersji 2 CD dla "Bez tchu"? Bo nigdzie nie mogę znaleźć...

ocenił(a) film na 8
GHX03

niestety nie , ja oglądałem to w 1 cd , poszukaj film w 1 cd.

ocenił(a) film na 8
brof

i co jak sie podobał "bez tchu"? :)

ocenił(a) film na 8
brof

zaznacz sobie do obejrzenia A-i-deul... (2011) na prawdę bardzo dobra solidna produkcja koreańska! nie w stylu "bez tchu" ale jest genialny, powinien się tobie spodobać

ocenił(a) film na 8
brof

Ocena mówi sama za siebie ;D
Naprawdę godny uwagi film, za który serdecznie Ci dziękuję ;)

ocenił(a) film na 8
GHX03

No bez kitu , fajnie się poznali z tą dziewczyną , Spoko

ocenił(a) film na 8
GHX03

Gau ngao gau (2006)

Polecam!!

ocenił(a) film na 8
brof

Dzięki :D

ocenił(a) film na 8
GHX03

no z samą chińszczyzną teraz lece ostatnio mi bardzo przypasowały produkcje z honkongu!

ocenił(a) film na 8
brof

Oglądałeś "Hero"?
Jeżeli nie, to obejrzyj, ale tylko pod warunkiem, że gustujesz w filmach wuxia.

ocenił(a) film na 8
GHX03

Nie nie oglądałem słyszałem o tym filmie ale nie oglądałem , lubię wuxia , niedługo obejrzę . thx

brof

Dlaczego lajtowo? Przykłady?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones