PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=281359}

Tajemnicza piwnica

The Cellar
4,7 182
oceny
4,7 10 1 182
Tajemnicza piwnica
powrót do forum filmu Tajemnicza piwnica

Lubię tematykę indiańskich klątw, cmentarzy i świętych miejsc. Za to film dostał ode mnie 4 gwiazdki. To jeden z tych "horrorów familijnych" z dzieciakiem w roli głównej, których w wypożyczalniach były całe pęczki. Samego potwora widać rzadko, a film krótko mówiąc... nudzi. Fatalne aktorstwo! Zwłaszcza Patrick Kilpatrick dał "popisową" rolę (dawno nie widziałem tak "drewnianego" aktora - zero emocji). Polecam tylko koneserom starych horrorów i kompletującym twórczość Tenneya.

4/10

klotz

amietam jedynie rękę potwora, jak wyszła z jakiegos bajora i łapała chłopca na huśtawce z opony. To był ten film?

brogman

Tak, zgadza się. Chłopak się huśtał i w pewnym momencie wynurza się ręka potwora...

ocenił(a) film na 4
klotz

O może dziś sobie obejrzę. A jakie znasz jeszcze horrory o tematyce indiańskiej.

Ja tylko "Ducha" 1 i 2 (3 już chyba miała inny klimat), "Manitou" na podstawie Mastertona (swoją drogą przydała by się nowa ekranizacja całej serii książęk o Manitou), i jeszcze pierwsza nowelka w "Creepshow 2" była w tym temacie. W "Smentarzu dla zwierząt" było tylko Indiańskie cmentarzysko ale to za mało. Nie mogę sobie przypomnieć czy coś jeszcze widziałem.

Podoba mi się ten klimat więc może coś znasz jeszcze?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones