PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=537022}

Tamara i mężczyźni

Tamara Drewe
5,9 18 211
ocen
5,9 10 1 18211
6,6 8
ocen krytyków
Tamara i mężczyźni
powrót do forum filmu Tamara i mężczyźni

"Nie trzeba się skupiać ,żeby zrozumieć fabułę. Człowiek poddaje się relaksującym
widokom i zabawnym dialogom. Można po prostu siedzieć, oglądać i chichotać.

Nieudacznik, psychopatyczna lesbijka, kura domowa to pisarze pod opieką zaniedbanej,
naiwnej kobiety i cwanego gwiazdora. To „ci” nowi mieszkańcy - częściowy skład domu
literatów na jednej z angielskich wsi. Przystojny pastuch i jednocześnie „złota rączka” od
kurników i płotów, seksowna barmanka i dwie nastolatki, które codziennie siedzą na
przystanku autobusowym, czytają gazety pokroju „Bravo Girl” i rzucają jajkami w
przejeżdżające samochody - to rdzenni mieszkańcy." więcej na:
http://www.ksiazeizebrak.pl/node/790

ocenił(a) film na 5
Ksiaze_i_Zebrak

Zgadzam się w stu procentach! Najlepiej obsadzone role: te gówniary, max sie nasmialem!

pponiatt

ja też :) i dialogi świetne, plus Dominic Cooper w "rurkach" i wymalowanych oczach :P:P

dobra rozrywka na poziomie :-)

ocenił(a) film na 5
Ksiaze_i_Zebrak

I na piątkowy wieczór po pier*olonym nużącym tygodniu pracy.

ocenił(a) film na 5
tomucho77

To mnie się podwójnie nie trafiło: bo leciał w niedzielę wieczorem i nie miałem kaca!

Ale film mocno średni, już po jednym dniu z niego niewiele pamiętam.
Oprócz Gemmy :D

Ksiaze_i_Zebrak

zgadzam się w 100%. właśnie leczę kaca ;)

ocenił(a) film na 7
bambom

Z reguły nie lubię oglądać tego typu filmów, ale tu przyjemnie się zaskoczyłam. Ocena moim zdaniem trochę zaniżona. Ps. Pozdrawiam wszystkich skacowanych:):):)

Ksiaze_i_Zebrak

O tak, na kaca jak znalazł !!

ocenił(a) film na 9
marcla

Bez kaca też może być. Po prostu inteligentna komedia. Na przykład na deszczowom niedzielę.
Oglądałam film może już piąty raz. Zawsze poprawia mi humor.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones