PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114584}
5,1 12
ocen
5,1 10 1 12

Target Earth
powrót do forum filmu Target Earth
marsjanla

znalazłeś? :p

jj24_89

niestety nie, chociaż już nawet nie pamiętam, że szukałam:D

jj24_89

Czasem dobrze sobie coś przypomnieć po tylu latach haha :)

jj24_89

Sentymentalnie się robi xD Chociaż przez te lata jakoś zmieniłam zainteresowania, niewiele oglądam:)

marsjanla

No właśnie widzę że kobieta graczka :) Gejmerka :D W co głównie grywasz? Jakieś survivale craftingowe w co-opie jak The Forest czy bardziej single rpg pokroju Wiedżmina?

jj24_89

nie lubię co-opów, survivale też niezbyt, RPG -> Wiedźmin to wyjątek, III jest doskonała, ale tak to grywam raczej w stare klasyki i głównie strategię, Age of Empires 2, heroes 3-7, Diablo 2-3, Starcraft 2, Warcraft 2, Hearthstone, mniemam, że też grywasz?

marsjanla

Tak, zdecydowanie dobrze domniemywasz :) Wychowałem się na klasykach jeszcze w erze dosa. Jednak dziś mało już grywam w typowo singlowe produkcje. Jakoś nie cieszy granie samemu jak dawniej. ale pvp mnie nie pociąga więc zostaje pve w coopie :) Myślę że i tak byłbyaś w stanie się polubić z wieloma produkcjami. Bardziej kwestia spróbowania a potem samo już wciąga :p Wyjątkiem są dobre rts-y ale tych mało dziś. W starcrafta grałem w nową trylogię jak i staszą część razem z dodatkiem Brood War. Na age of empires 1, 2 i 3 stracilem spotą część dzieciństwa. Pozostaje czekać na 4 część bo remake jedynki był bardzo słaby. inne które wymieniłaś omineły mnie szerokim łukiem i nie mam do nich sentymentu. Niemniej miło spotkać dziewczynę która gra bo znam zdecydowanie za mało takich :)

jj24_89

W sumie mam tylko jedną koleżankę, która gra, masz rację, zdecydowanie nas za mało!
Age of Empires 3 złamało mi serce, toteż czekam z utęsknieniem na 4.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones