PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779}
7,4 72 837
ocen
7,4 10 1 72837
6,6 9
ocen krytyków
Tarzan
powrót do forum filmu Tarzan

Kocham <3

ocenił(a) film na 10

Uwilebiam tę bajkę Disney'a. Oglądnęłam dzisiaj i uznałam, że jest to jedna z najlepszych bajek
Disney'a, a na pewno najbardziej wzruszająca. Wreszcie główny bohater to postać męska (tak jak w
"Dzwonniku z Notre Dame" i "Królu Lwie" :P). Kocham ten film :3

ocenił(a) film na 9
Zuzka253

Dopiero dzisiaj oglądnąłem pierwszy raz Tarzana. Kolejny raz bajka Disneya strasznie mi się spodobała, wzruszyła. Dobrze, że wreszcie facet jest głównym bohaterem, coś odmiennego wreszcie jak i kilkanaście lat później w Zaplątanych. Jane najbardziej mi przypadła do gustu, miała świetny dubbing dzięki Minnie Driver (nie oglądam bajek Disneya z polskim dubbingiem). Najsmutniejszą sceną była dla mnie ta kiedy Tarzan rozstawał się ze swoją małpią matką, trudno było powstrzymać łzy. Clayton z kolei przypominał mi Gastona z "Pięknej i Bestii", a ojciec Jane ojca Jasmine z "Aladyna".
Cała historia była świetna, szybka akcja, świetnie piosenki w wykonaniu Phila Collinsa, zwłasza "Two Worlds". Kolejna świetna bajka Disneya.

ocenił(a) film na 10
Munkustrap

Już zapomniałam o tym dwuletnim poście. ;p To prawda, bajka super.

ocenił(a) film na 10
Zuzka253

Aż mi się Esmeralda przypomniała ;) Ale i tak moją ulubioną żeńską postacią w tych bajkach Disneya jest Jane. Jest najbardziej naturalna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones