PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=727454}
6,4 3 401
ocen
6,4 10 1 3401
Teen Beach 2
powrót do forum filmu Teen Beach 2

Obie części filmu ogólnie są świetne, przede wszystkim muzyka (chociaż w 1 części piosenki były lepsze, bardziej moje klimaty). Wiem, że film nie jest zbytnio głęboki, nastawiony głównie na muzykę, ale logika Teen Beach, szczególnie 2 części po prostu powala:
1. Przede wszystkim końcówka 2 części. Jak mogli się nie znać, skoro w 1 części wyraźnie było pokazane, że byli ze sobą już przed wydarzeniami z Wet Side Story?
2. No ale dobra, już stracili pamięć o tamtych wydarzeniach. No ale dlaczego stracili też swoją osobowość? Teraz nagle Mac jest fanką musicali, a Brady nie ma pojęcia o co kaman? Bez sensu!
2. Leila zmieniła swój film, stała się bardziej świadoma, odważna, wie czego chce. No ale wie już, że jej świat to tylko fikcja, film. Czyli co, jak znudzi się jej już fabuła wykreowana w "Leili królowej plaży" to stworzy sobie nowy film, a tymczasem Mac i Brady znowu zapomną że się znali? No bo przecież teraz poznali się głównie dzięki temu własnie filmowi, a jakby Lelia go zmieniła to nie ma filmu i nie ma poznania. I tak w kółko.
3. No i najgorsza nieścisłość: skoro Wet Side Story jest kultowym filmem z lat 60-tych, to czy w normalnej rzeczywistości nie powinni żyć normalni aktorzy z tego filmu? Byli by teraz w podeszłym wieku, ale powinni być, kto niby nakręcił ten film, ufoludki podrzuciły taśmę z tajemniczym musicalem? Zwróćcie uwagę na plakat z "Leili królowej plaży" - są na nim wypisane nazwiska aktorów i wcale nie jest to Leila!
4. Musimy szybko odesłać Tannera i Leilę do ich świata, zanim wszyscy doszczętnie znikną? Spoko, zaśpiewajmy najpierw piosenkę! Tyle szczęścia, że nowa wersja Meant to be jest cudna ;)

Ale poza tym super ;)

masterious24

Weszłam sobie na forum ciekawa czy ktoś własnie podziela moje zdanie i proszę. Oczywiście po za oceną filmu bo dla mnie był ogólnie głupi i bez żadnych zasad. W tym filmiku istnieje cała masa niespójności i debilizmów po prostu,, że aż nie mogłam sobie darować i to wypisać.

Jak to jest możliwe, że jeden głupi film - coś kompletnie fikcyjnego - zmieniło całą 'teraźniejszość' do tego stopnia, że nikt się nie zna i nie pamięta, a do tego film jest sławny?
Skoro w pierwszej części Ci z teraźniejszości - nie wiem jak im tam - weszli do filmu i nie mogli przestać śpiewać, to czemu Tanner i ta druga jak wyszli z filmu mogli śpiewać? Czy nie powinno zadziałać to w odwrotną stronę i nie powinni móc śpiewać?
Tak cudowne to było jak wszyscy filmowi znikają i każdy drze ryja szybko szybko, po czym rozmawiają sobie a coby było gdyby, śpiewają smutna piosenkę i stoją pod domkiem ratowniczym. Mistrzostwo.

Ja wiem, że to film dla dzieci i młodzieży, ale nie rób z nich aż takich debili.

Aniuleks

Strasznie nie podobał mi się ten film :( Spodziewałam się czegoś duzo lepszego. Ale wracając:
1. Podobno poznali się tak, jak było to pokazane w 2 części filmu, więc według mnie może to mieć jakikolwiek sens. W sensie, że zaczęli rozmawiać że "to najbardziej mistrzowy film" - to był główny temat do ich pierwszej rozmowy,a skoro film się zmienił to może i pierwsza rozmowa.
2. To też w sumie logiczne. Najpierw to był film głównie o "wojnie" surferów i tych motocyklistów (?) więc pewnie przyciągał więcej chłopców jako widzów, niż dziewczyn. Później "Leila królowa plaży" to raczej coś dla dziewczyn, przynajmniej tak mi się wydaje.
3. Tu się akurat zgadzam, to nie ma sensu.
4. Tu pewnie chodziło o to, żeby wcisnąć jak najwięcej piosenek, w końcu to film dla dzieci, młodzieży - lubią sobie pośpiewać i próbowali zrobić z tego coś podobnego do High School Muscial :)

HSM jednak jest niezastąpione, no coż :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones