PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31832}

Ten szalony, szalony świat

It's a Mad Mad Mad Mad World
7,2 1 403
oceny
7,2 10 1 1403
Ten szalony, szalony świat
powrót do forum filmu Ten szalony, szalony świat

Szukam napisów w j. polskim do tegi filmu, badz wersji z lektorem. Proszę o kontakt miru38@poczta.fm . Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
mirum

Ponawiam prośbę. Może ten rok będzie szczęśliwszy dla tłumaczenia tego filmu.

ocenił(a) film na 10
Lejzorek

Dołączam się do prośby.


Za krótki


Misha

Wiecie może czy gdzieś można go w wer kinowej znaleść ? ponoć ona miała ponad 5h długości

Altairus

Wersja premierowa miała 3:10, natomiast tzw "Final Cut" miał ok 5h. NIEKTÓRE (podkreślam) brakujące części można znaleźć podobno w niektórych wydaniach VHS i Laser Discach, aczkolwiek nie jestem pewien czy można je dostać w Polsce, a już prawie na pewno nie w naszym języku.
Tak, wiem, że odpowiadam na posta z przed roku.
E: Najpopularniejsza wersja ma 2:40

mirum

Wersja z lektorem http://chomikuj.pl/delta45/FILM/KOMEDIA/Ten+szalony*2cszalony+swiat
Ale zalecam oglądanie w oryginale albo z napisami angielskimi bo osobiście gardzę lektorem ;p

ocenił(a) film na 8
mirum

Jeśli chodzi o napisy to zacząłem tłumaczenie tego filmu. Jak skończę to napisy udostępnię.

ocenił(a) film na 10
MishaPl

Czekamy niecierpliwie.
A już teraz możesz napisać do której wersji tworzysz napisy?

ocenił(a) film na 8
Misha

Its.A.Mad.Mad.Mad.Mad.World.1963.24fps.576.521kbps.V7; Rozmiar: 703mb (737 626 112); Czas trwania: 02:40:45.
Problemem jest póki co mała ilość wolnego czasu i fakt że film posiada ok 2000 linii dialogowych (masakra:)). Gra słowna również nie należy do przyjemności (oczywiście z perspektywy tłumacza).
Obecnie mam przetłumaczoną ok. 1/2 filmu i prędzej czy później napisy z pewnością zrobię.

ocenił(a) film na 8
MishaPl

Bardzo długo to trwało ale wreszcie zrobiłem te napisy. Cierpiałem ostatni na brak wolnego czasu i stąd ta zwłoka. Napisy powinny być już dostępne w sieci. Nie miałem już siły ich sprawdzać więc mogły się zdarzyć jakieś drobne błędy (zapewne ortograficzne).

ocenił(a) film na 10
MishaPl

Leci za tydzień na Zone Europa trzeba nagrać;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones