PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808189}
8,3 12
ocen
8,3 10 1 12

Teodycea
powrót do forum filmu Teodycea
ocenił(a) film na 1
DA_rec

Edit: Kolejne pół roku i ani widu... dla urealnienia postawię notę 1, a ewentualnie później z przyjemnością zmienię.
Bo na ile można ocenić niewidzialny film? :)

DA_rec

Skoro nie widziałeś to jak chcesz ocenić?

ocenił(a) film na 1
albinozz66

A potrafisz czytać? Oceniłem tak jak widzisz, zgodnie z możliwością dawana przez filmweb. Strasznie denerwuje mnie możliwość oceniania filmów, których nie ma, a jeszcze bardziej ocenianie ich wysoko, co zakłamuje rzeczywistość. Robią to dystrybutorzy lub inni zarabiający na tym pieniądze, a takie praktyki uważam za nieuczciwe, zatem tonuję noty!

DA_rec

Czyli jesteś ostatnim sprawiedliwym. Ja bym tam na to czasu nie tracił, ale to w sumie Twoją sprawa.

ocenił(a) film na 1
albinozz66

Raczej to kwestia leku na debilizm prowadzących ten portal niż mojej "sprawiedliwości". Do czasu premiery nie powinno być możliwości oceny - tyle!

DA_rec

Racja. Ja bym jeszcze dodał jakaś weryfikację czy film w ogóle jest w dysttybucji- jeśli nie, to wy@#bać go z portalu. Nie będzie zaśmiecania Filmwebu.

DA_rec

Cześć - film nie jest dostępny online, ponieważ w dalszym ciągu wysyłamy go na festiwale :) Swoją premierę miał w roku 2018 w Łodzi, a że kilka razy Filmweb już odrzucił moją edycję, to tak sobie egzystuje tutaj bez jakichkolwiek uaktualnień. Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 1
antoinetteyani

Szkoda, chętnie bym obejrzał... Co do festiwali, emisja na YT wyklucza film z konkursu? Nie szkoda Ci chować filmu do szuflady? A że w Łodzi to super, sam też jestem z Łodzi :)

DA_rec

Yyyy... myślenie typu: "ocenię użytkownika DA_rec jako kretyna. Bo jak inaczej mogę ocenić niewidzialnego człowieka? Strasznie denerwuje mnie możliwość spotykania w necie ludzi, których nie ma. To kwestia debilizmu twórcy życia. Wszak nie mam obecnie możliwości przejechania całej Polski, aby poznać DA_rec. Ba, nie mogę mieć pewności, że on faktycznie istnieje. Zatem oceniam go jako człowieka na 1/10".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones