PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810070}

Teraz albo nigdy

Second Act
6,0 19 005
ocen
6,0 10 1 19005
5,0 5
ocen krytyków
Teraz albo nigdy
powrót do forum filmu Teraz albo nigdy

Pozytywnie byłem nastawiony do tego filmu ale tak po godzinie oglądania miałem już dosyć, film mocno mnie znużył, typowe pierdoły dla kobiet jedyny plus to Jennifer Lopez mimo pięćdziesiątki na karku trzyma się całkiem dobrze a i aktorsko wyszło nawet całkiem ok ale to w zasadzie jedyny plus tego filmu....

ocenił(a) film na 5
slobi

ale to już było ...... nudy, można podziwiać Jen , że dobrze wgląda, ale nic więcej...

ocenił(a) film na 2
slobi

To że osoby bez (żadnego!) wykształcenia dają sobie radę (razem z służbami) udowodnił już tzw. wałęsa.

Krzypur

Ten film to kolejna odsłona Nikodema Dyzmy. ;-)

ocenił(a) film na 2
Chlor_3

Dokładnie.

ocenił(a) film na 5
slobi

dlaczego zaraz dla kobiet ? Moim zdaniem to faceci mogą popatrzeć sobie na fajną kobitkę ,zresztą nie tylko jedną w tym filmie !
Dla mnie ten film jest banalny i przewidywalny a jej narzeczony słaby. Co to uglądać ?

slobi

Moim zdaniem popatrzeć można było sobie na Vanesse bo JLo totalnie bez wyrazu w tym filmie. Najlepsza chyba ta jej przyjaciółka i synkowie. Cała fabułę rozgryzlem chyba w 10 minucie jak powiedziała o adopcji :p. Film na rodzinny wieczór zwykły średniak .

ravael_3

Fakt, 5 lat temu Vanessa H. mimo 30-tki wciąż wyglądała jak umalowany dzieciak :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones