PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31830}

Teren prywatny

Domestic Disturbance
6,2 6 272
oceny
6,2 10 1 6272
6,7 3
oceny krytyków
Teren prywatny
powrót do forum filmu Teren prywatny

Tak jest śmieszniej... 0.O
A poważnie- mam nadzieję, że ktoś usuwa, lub przerzuca te wasze głupoty do tematów już
powstałych (ten też, najlepiej do usunięcia po w/w prośbie). Żal mi was

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
McCoval

Daleko mi do ciebie chłopcze :)

Kabat543

nie wszyscy wchodzą w każdy powstały już wątek, żeby przeczytać opinie innych. z kolei, gdy ktoś zakłada nowy temat, czytając wstęp, można wychwycić jakieś ciekawe spostrzeżenia i chcieć przeczytać więcej. gdyby komentowali wątki już powstałe, nie każdy miałby szansę dowiedzieć się czegoś interesującego

LadyAnarchy

W sumie to po części masz rację.

ocenił(a) film na 5
LadyAnarchy

W ten właśnie sposób powstaje spam :). Każdy myśli, że ma coś ciekawego do przekazania. Czasem tak, trafi się ktoś z oryginalnym tematem, ale zbyt często widać identyczne tematy bez odpowiedzi, a mozna by je polaczc w jeden gdyby tak nie chcieli sie na sile "pokazac swiatu".

ocenił(a) film na 5
Kabat543

Przyklad- wejdz w "dyskusje" tego filmu: http://www.filmweb.pl/film/Teren+prywatny-2001-31830/discussion
Same tematy bez odpowiedzi.

Kabat543

Ale bezsensowny temat. Jak ktoś chce założyć nowy temat to go zakłada i tyle, a dlaczego? BO MOŻE. Poza tym kto przegląda wszystkie tematy aby znaleźć odpowiednie miejsce na swoich parę gorszy? Osobiście zawsze zwracam uwagę (o ile w ogóle) na te pierwszych kilka tematów widocznych na stronie tytułowej. Naprawdę ten temat jest tak bezsensowny i zbędny jak spam, o którym piszesz.

Kabat543

gimbus nie zauważy dobrego filmu nawet gdy usiądzie mu na twarzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones