PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106408}

Terminal

The Terminal
7,4 254 375
ocen
7,4 10 1 254375
6,6 33
oceny krytyków
Terminal
powrót do forum filmu Terminal

Amelia zostawiła go bo po prostu była niestała w uczuciach czy zrobiła tak bo musiała, a raczej dla niego to zrobiła ? ...

Natalia___

Odpowiedz jest prosta.
Wybrala nadzianego palanta, dla ktorego bedzie tylko scierka (miesem do łózka). No coz - to filozofia bardzo wielu kobiet (choc niewiele sie do niej przyznaje).

Natalia___

no tak ale wydaje mi się że zrobiła to dlatego by ten "nadziany" załatwił mu tę jednodniową przepustke...:D to tak moim skromnym zdaniem:)

Natalia___

jak sama stwierdziła...jest chora...i coś ciągnęło ją do tego palanta...skoro zawsze była spakowana w razie gdyby tylko chciał ją gdzies zabrac.... a przepustke Victorowi załatwiła dlatego bo czuła do niego sympatię...nigdy nie spotkała kogoś takiego... i przynajmniej w ten sposob mogla mu pomoc...odwdzięczyc sie i wynagrodzic to ze go zostawila...

ocenił(a) film na 10
Natalia___

Amelia była po prostu 'uzależniona' od tego kolesia;/
Szkoda, że Viktorowi się z nią nie ułożyło:(

Natalia___

zostawila go, bo go nie kochala... wolala tamtego faceta, mimo ze byl zonaty i to ja ranilo... no ale jak to sie mowi 'milosc nie wybiera' ech.. a zalatwila mu przepustke bo bardzo polubila Viktora i nigdy wczesniej nie spotkala tak sympatycznej osoby jak on...:)

no, a film i tak byl piekny. :D bardzo mi sie podobal :P

olciaq90

Przeciez mowila podczas pierwszego spotkania, ze sex jest swietny !
Wiec jest z nim dla sexu - czyli po prostu jest jego prywatna dziwna.
Zreszta podobnie jak w jej zyciu osobistym z Michasiem Douglasem - sex i kasa to cos na co poleciala panna Zeta. Bo nie wierze, ze sie tak po prostu w starych Douglasie zakochala. Ciekawe czy by sie w nim zakochala, jakby byl biedny i nieznany :)

ocenił(a) film na 6
danielp

Myślę, że pani Zeta ma dość własnej kasy, żeby na nią polecieć, nie sądzisz? Zresztą, miłość nie zna granic wieku...

pozdrawiam

danielp

pomysl co piszesz ;/ ona ma sama tyle kasy , i nie wszedzie i nie wszystkim chodzi tylko o kase ;/ ona go kocha !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones