PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106408}

Terminal

The Terminal
7,4 254 375
ocen
7,4 10 1 254375
6,6 33
oceny krytyków
Terminal
powrót do forum filmu Terminal

bohaterzy niepoważni, sztuczni, nierealni, zdarzenia niemożliwe, czarny charakter raz zabawny raz straszny, sytuacje raz dramatyczne potem nagle śmieszne. Komedia romantyczna a romans się nie udał (oprócz wesołego pomywacza i afroamerykańskiej biurokratki w mundurze). Moje odczucie w trakcie oglądania to mieszanka zdziwienia (z nadmiaru "ładniości") ze śmiechem (z sytuacji komicznych). Film tak przesycony słodyczą że przyciągać może tylko pszczoły.

ocenił(a) film na 9
NinaKulagina

Nakręć lepszy film albo lepiej w ogóle nagraj cokolwiek to pogadamy:)

ocenił(a) film na 8
NinaKulagina

Po cześci dobrze mowisz :P
Film bardzo naiwny, ale tak miało być. Mi osobiście się podobał, bo jest bardzo pozytywny. Zabawny. Główny bohater - świetna rola. Pomimo banalnego i słodzonego charakteru film niósł dla mnie pozytywny przekaz. Polecam

NinaKulagina

ja sie zgadzam z opinią, dla mnie mnie film sztuczny a poziom żartu jak z jakiejś bajki dla bobasów .. uważam ten film za totalne nieporozumienie :-) a co do czyjegoś tekstu powyżej aby sobie ktoś nakręcił lepszy film itp jeśli mu się nie podoba... człowieku :D co Ty gadasz? To co, nikomu nie wolno opiniować filmu jeśli sam nie jest reżyserem :DDD ? Każdy ma swoją opinię i tyle pfff..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones