PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=850175}

Test na przyjaźń

Unpregnant
5,8 2 945
ocen
5,8 10 1 2945
Test na przyjaźń
powrót do forum filmu Test na przyjaźń

To co mnie uderzyło w tym filmie szczególnie to taka łatwość i beztroskość w podejściu głównej bohaterki do aborcji, co najmniej jakby wybierała smak chipsów na wieczorną imprezę lub dywagowała nad tym czy lepiej będzie zamówić kebab czy pizzę. Taki spokój z jakim podjęła decyzję o wyjeździe do kliniki aborcyjnej. Coś co mi się w głowie nie mieści. Jak można tak było spłycić temat jaki był aborcja to nie wiem. Mógł wyjść mądry, ciekawy film, a aktorka grająca główną bohaterkę mogła pokazać swój talent aktorski, bo lubię jej grę, ale nie zróbmy gniot, który jest cienką jak barszczyk propagandą i się cieszmy, że jesteśmy nowocześni. Stanowczo nie polecam.

ocenił(a) film na 9
Gia5

To nie zawsze musi być taka trudna decyzja. Jakby temat jest mi bliski, podjęłam decyzję równie szybko co bohaterka filmu, bo wiedziałam czego chcę, tak jak ona. Dla nas Polaków to jest takie abstrakcyjne, bo dla niektórych aborcja=morderstwo, a tak naprawdę to zwykły zabieg, mający na celu usunięcie zygoty (nie zarodka, nie dziecka).

siaqo

Jak się niewiele wie o aborcji, to łatwo podjąć decyzję.
Niestety, zygota to zapłodniona komórka jajowa, trwa bardzo krótko, na pewno nie jest już zygotą w momencie, gdy kobieta dowiaduje się o ciąży. Jest to wtedy właśnie zarodek - do ok 8 tygodnia, a potem płód. Więc aborcje wykonuje się na zarodkach lub płodach. Zazwyczaj morduje się dziecko do 12 tygodnia. Proszę zobaczyć, jak PŁÓD wygląda w np 10 tygodniu - wszystkie paluszki, powieki, uszy, nos - małe dziecko.
Krajanie na kawałki sprawia mu wielki ból.
Proszę się nie dać namówić na propagandę, że aborcja to nic takiego, a Polacy są zacofani. To na Zachodzie inżynieria socjalna była stosowana wcześniej, dlatego ci ludzie są bardziej ogłupieni, a nie nowocześni albo "cool"
Ten film jest jednym z narzędzi takiego właśnie zaplanowanego procesu zmiany społeczeństw na takie, które odpowiadają oligarchom.

ocenił(a) film na 9
mmm123123

O rany nie wierzę w to co czytam, zygotę coś boli? Ma paluszki?
Miałaś aborcję? Nie? To nie wiesz jak to wygląda. Większy okres i to tyle. Mam tu na myśli aborcję farmakologiczną, bo do 12 tygodnia nie przeprowadza się zabiegów chirurgicznych, nie ma takiej potrzeby. Nikt nikomu paluszków nie urywa ;p

siaqo

Jak kobieta się szanuje i nie puszcza na prawo i lewo to nie zachodzi w niechciana ciążę Bóg wszystko widzi i zabiłaś nienarodzone dziecko karma wróci szybciej niż myślisz te Polki to mózgu nie mają trzeba się zabezpieczać i myśleć co się robi a nie potem robić aborcję.moglas dziecko do adopcji oddać a nie masz morderstwo na sumieniu SWOJEGO DZIECKA ZDZIRO

ocenił(a) film na 9
Weronka90

OMG Egzorcysta pilnie wzywany na filmweba!

siaqo

Ja nie zabiłam swojego nienarodzonego dziecka i trzeba mieć słomę i siano by zabić swoje niewinne nienarodzone dziecko tobie potrzebne więzienie bo morderstwo=aborcja jest w PL surowo karane!!!

ocenił(a) film na 9
Weronka90

Samodzielne dokonanie aborcji nie jest w Polsce karane, jedynie pomocnictwo. Nie szerz kłamliwych informacji. Młoda kobieta, bo jak mniemam 90 to rocznik, a taki ciemnogród.

siaqo

jeden pies ale aborcja=morderstwo i bardzo dobrze że zakazali w Polsce aborcji bo kto normalny zabija swoje niewinne nienarodzone dziecko?ale nie moja wina że puszczasz się z byle w kim w lesie po pijaku a potem rozpacz bo ciąża,trzeba brać odpowiedzialność za swe czyny nie chcesz dziecka to ZYJ W CELIBACIE PROSTE I ŁATWE:):)

ocenił(a) film na 9
Weronka90

To, że ty puszczasz się po pijaku w lesie, nie znaczy, że inne kobiety też ;) Nie mierz innych swoją miarą ;) Założę się, że mieszkasz w jakiejś małej wsi i co niedzielę chodzisz do kościółka, stąd twoje ograniczone myślenie. Bez sensu taka dyskusja z osobą, która ogląda głównie płytkie romansidła dla nastolatek ;) Nie pozdrawiam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
siaqo

ODEZWAŁA SIĘ TĘPA DZIDA KTÓRA WIERZY W REKINY JAK 5 LATEK HAHA !!! POWINNI CIĘ WSADZIĆ NA CAŁE ŻYCIE ZA MORDERSTWO BO TO JEST KARALNE W POLSCE I JEDEN ZASTRZYK I PROBLEM Z GŁOWY A ŚMIECI TRZEBA UTLIZOWAC JAK CIEBIE PUSTA TĘPA DZIWKO KTÓRA ZABIŁAŚ SWOJE NIENARODZONE DZIECKO!!!

ocenił(a) film na 9
Weronka90

A to wg ciebie rekiny nie istnieją? ;p Faktycznie jesteś inteligentna. A język jak z rynsztoku.

siaqo

idż morderczynio zabij kolejne niewinne dziecko bo tylko to potrafisz inteligentna kobieta żyję w celibacie i nie dokonuje aborcji jak Ty lafiryndo a rekiny są tylko w bajkach ale jak nie masz mózgu to co się dziwić że zabijasz niewinne dzieci aborcja= morderstwo i za to się idzie do piekła!!!

ocenił(a) film na 1
siaqo

zygota ? chyba nie wiesz czym jest zygita, zarodek ani plod. Zabicie bez pojecia nawet o terminach medycznych i biologicznych filogenezy

Gia5

Najgorzej że Półki puszczają się z byle kim a potem rozpacz bo ciąża i bardzo dobrze że aborcja jest nielegalną za każdą próbę powinni zabijać morderczynie i byłoby takich mniej aborcja=morderstwo i jak można zabić swoje nienarodzone dziecko taka tępa dzida nie ma mózgu i myśli tylko picia bo zabawić się chciała a użyć mózgu już nie i prawdziwy katolik czeka z tym do ślubu jak nakazuje Biblia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones