PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=92387}
5,7 140
ocen
5,7 10 1 140
That Kind of Woman
powrót do forum filmu That Kind of Woman

Właśnie tak lektor przeczytał tytuł przed chwilą na Paramount Channel.
Niestety nigdzie indziej nie ma potwierdzenia tłumaczenia tego tytułu, gdyż nawet w programie tv i opisie filmu pokazywano wciąż tytuł oryginalny. A szkoda bo to dobre tłumaczenie i tylko "Ten typ kobiety" brzmiałby lepiej.
To jeden z tych filmów, które chciałem obejrzeć od lat a jak już się udało, rozczarowałem się niemiłosiernie, że był dosyć wysoko na mojej liście filmów do obejrzenia.
Mimo gwiazdorskiej pary głównej i równie utalentowanych aktorów drugoplanowych oraz świetnego reżysera sam film był raczej denny i płytki i ciągnął się niemiłosiernie. A szkoda, bo potencjał był. Sophia Loren gra dobrze, jak to ona, ale i Tab Hunter dał radę, a kiedyś przeczytałem w jej biografii, że ona uważała że film musiał być niewypałem skoro on nie potrafił zagrać zakochanego w jej postaci. Moim zdaniem oboje zagrali przyzwoicie, on nawet bardziej zapatrzony w nią niż ona, a ich oczy wyrażają wszystkie potrzebne emocje, jednak dobre aktorstwo nie uratuje miałkiego scenariusza i durnych dialogów.
Tylko dla fanów tej dwójki.

ocenił(a) film na 7
bardotek69

Również obejrzałam ten film przed chwilą na Paramouncie i zdziwiłam się, że na filmwebie tak tu pusto xD w tym filmie najbardziej podobała mi się postać głównej bohaterki: zepsutej i liczącej przede wszystkim na bogactwo i wygodę, ale z drugiej strony przyznającej sama przed sobą, że jej życie jest samotne i pozbawione emocji. Gra na uczuciach młodego, naiwnego chłopaka, nie zauważając, że krzywdzi tym jego, siebie i ludzi wokół. Myślę, że była ona bardzo dobrze wykreowana, w przeciwienstwie do pozostałych postaci (no może oprócz tego młodego żołnierza). Na minus naciągana końcówka i niektóre wątki poboczne, ale myślę, że ocena 6.5 na 10 byłaby odpowiednia

ocenił(a) film na 7
Miss_Sunflower

Też jestem świeżo po seansie na Paramount. No to czytamy. 

ocenił(a) film na 7
mnich_8

Trochę się dziwię, że tak tu pusto na forum.. Film dobry, puszczony akurat do przedpołudniowej herbaty.. Aby podumać do popołudniowej kawy o miłości

Miss_Sunflower

Oj, wysoko oceniłaś film. Dla mnie mocna 5 albo słaba 6.
Też zwróciłem uwagę, że Tab wyglądał młodziej od Sophii i taką też postać grał, ale mimo że na pierwszy rzut oka pomyślałem, że ona jest od niego sporo starsza, to on miał 28 a ona 24 lata w 1959 roku.
Może tak tu cicho bo ten film został wyemitowany w naszej telewizji po raz pierwszy?

ocenił(a) film na 7
bardotek69

Teraz też się zastanawiam, czy nie oceniłam go za wysoko, ale zazwyczaj przy ocenie na filmwebie kieruję się pierwszym wrażeniem, a świeżo po obejrzeniu nie zwracałam uwagi na niedociągnięcia. I faktycznie, Sophia wyglądała w tym filmie na trzydzieści parę lat, więc nie zgadłabym, że to ona jest młodsza. Aktorzy według mnie byli bardzo dobrze dobrani, to jeden z głównych plusów

bardotek69

Na IMDB "Co za kobieta" wisi jako oficjalny polski tytul. Niestety na FW nie tak latwo tytul dodac.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones