PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468200}
5,9 361
ocen
5,9 10 1 361
The American Mall
powrót do forum filmu The American Mall

Taki sobie

ocenił(a) film na 6

Mnie jakoś tak średnio się podobał. Taki wymuszony na siłę musical tylko że osadzony w centrum handlowym (straszniee oryginalne:/). Piosenki też jakoś zbytnio nie powalają. Dam 6/10 za Reeser i przepiękny głos Dobrev.

ocenił(a) film na 9
Collony

Hej:)
Cały czas szukam do tego napisów w koncu zaczełam sama tłumaczyć ale to nie to samo. Jesli ktoś z was znajdzie napisy do American mall czy moglibyscie podac linka?

monisiak

przetłumaczyłaś je sama??? A mogłabyś mi wysłać??

Collony

a moglby ktos strescic o co w tym filmie chodzi?

ocenił(a) film na 5
howyna_chranina

Akcja filmu skupia się głównie na 3 postaciach - Ally (córka właścicielki sklepu muzycznego), Joey (młody woźny marzący o zostaniu gwiazdą rocka) i Madison (córka właściciela centrum handlowego w którym rozgrywa się akcja filmu). Praktycznie od początku filmu zaczyna coś iskrzyć pomiędzy Ally i Joey'em, jednak na drodze ich szczęścia staje Madison, której pieniądze i znajomości są bramą do spełnienia marzeń Joey'ego.
Fabuła jest uderzająco podobno do tej z High School Musical 2 (wystarczy zastąpić Ally Gabrielą, Joey'ego Troyem a Madison Sharpey) i chyba tylko fanom HSM możnaby polecić ten film (i ewentualnie wielbicielom urody pań Dobrev i Reeser). Fakt, za stworzeniem obu produkcji stoją te same osoby, jednak nie stwarza to przeszkód do wykazania się odrobiną kreatywności.
Jedyne co w tym filmie zapadło mi w pamięć to niektóre piosenki ("The New You", "Survivor" i "Get Your Rock On").
Jak wyżej wspomniałem, fani HSM powinni być zadowoleni, reszta powinna sobie darować.

ocenił(a) film na 5
Collony

Kilka razy na forach trafiłem na wiadomość iż to nie Dobrev śpiewa te piosenki. Niestety nigdzie nie mogłem znaleźć oficjalnej informacji a w komentarzach twórców na DVD też nie było to wspomniane, tak, że już nie wiem jak to do końca jest :(

LoganScott

Wiesz to nie śpiewała ona . Przeczytałam przed chwilą wywiad i opowiada w nim, że nie tak prosto jest zsynchronizować ruch ust ze śpiewem . A po drugie to ten głos nie brzmi jak jej . ;d

personality

To niczego nie dowodzi. W filmach (prawie) zawsze puszczają piosenki z playbacku.

ocenił(a) film na 7
personality

Jak nie umie śpiewać, to pytanie czemu
dostała tę rolę? To się kupy nie trzyma.
Musical spoko.

Collony

właśnie mam zamiar to oglądnąć. widzę, że nieprzychylnych opinii troche, ale dla mnie i tak najważniejsze, że Nina Dobrev tam występuje, widziałem zdjęcia i wygląda świetnie, dla mnie najpiękniejsza kobieta na świecie obecnie:). no i film oby też był fajny:)

użytkownik usunięty
dresik

Obejrzałam ten film właśnie ze wględu na Ninę. Myślałam, że będzie w nim śpiewać sama, no ale się niemiło rozczarowałam.
W każdym razie zgodzę się z tym, że film łudząco podobny do HSM, niektóre sceny były niemalże identyczne, tylko w innej scenerii no i oczywiście z innymi aktorami. Ale przyjemnie się ogląda.
Jeżeli chodzi o soundtrack to bez rewelacji, ale spodobała mi się bardzo piosenka "Dreaming Wide Awake".

ocenił(a) film na 4
Collony

tak, ja też oglądnęłam za względu na Ninę, strasznie się zawiodłam. przez to również moja ocena tej aktorki spadła, film całkowicie wymuszony, fabuła jak w każdym disnejowskim filmie, bardzo przewidywalny 4./10

Saga95

A mi głos Niny wydał sie jakoś za bardzo podrobiony.Jakiś taki sztuczny.Film wymuszony i wogóle jeśli ktoś tego nie oglądał nie ma czego żałować...

Collony

Obejrzałam ten film ze względu na Ninę i Reeser. Aktorki mnie nie zawiodły, ale fabuła i wykonanie jak najbardziej. Mimo to potrafię dostrzec parę plusów, więc daję 5.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones