PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=653806}
5,1 351
ocen
5,1 10 1 351
The Incident
powrót do forum filmu The Incident

Do ideału mu daleko, ale też nie nudził. "The Incident" jest całkiem zręcznym horrorem, który pomimo swojej prostoty, ujmuje. Cała fabuła opiera się na pracy kucharzy w szpitalu psychiatrycznym, troszkę poznajemy ich jako muzyków, wiemy, że jeden z nich ma dziewczynę, którą kocha, ale są to niemalże nieistotne kwestie. Szpital psychiatryczny jak dla mnie wyglądał zbyt prosto w większej części akcji- gdy dostawca z mięsem- wjeżdżał windą, przechodził przez korytarze, a tutaj cała akcja jest oparta na jednym piętrze i uciekaniu od kuchni do oddziału A lub B- wiem, że nie było prądu, więc windy nie działały, ale uszczupliło to klimat. Fajnie były zarysowane sylwetki psycholów, choć w niektórych przypadkach nazbyt przerysowane. Zastanawiałam się tylko czy w 89 roku placówki nie mają czegoś takiego jak awaryjne zasilanie na wypadek właśnie wyłączenia prądu albo chociaż jakiegoś powiadomienia służb, że może w danym miejscu wystąpić zagrożenie- czy są to współczesne unowocześnienia? Druga sprawa- nieudolni strażnicy, okey, JB mógł sobie sam nie poradzić z grupą przestępców, ale tych paru innych? Tak łatwo ich rozbroili? Na plus zasługuje tutaj dobrze wykreowany klimat- mimo wszystko ów zaistniała sytuacja wzbudzała niepokój, dobra gra aktorska i dobre, krwawe sceny, choć było ich tylko kilka, niektóre słabe, ale jednak dobrze wykonane. Uważam, że film jest wart obejrzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones