PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=857496}
4,9 10 446
ocen
4,9 10 1 10446
The Kissing Booth 3
powrót do forum filmu The Kissing Booth 3

Słyszałam, że zepsuli film tą trzecią częścią, ale skoro obejrzałam dwie poprzednie to i trzecią chciałam zobaczyć. Nie pamiętam co tam się wcześniej dokładnie działo, ale tu widziałam chęć rozwiania wątpliwości co działo się z nimi później. To, że Lee i Elle bali się przyszłości bez siebie jest zrozumiałe, w końcu znali się od dziecka i większość rzeczy robili razem, a tu nagle taka wielka zmiana. Też cieszyłam się przez chwilę, że będę studiować z koleżanką na tej samej uczelni, zawsze to jedna zaufana osoba i znajoma twarz. Niestety zrezygnowała zanim wszystko się na dobre zaczęło. A ja poczułam się samotnie. Znamy się od jakiś 3-4 lat, a co jakbyśmy przyjaźniły się od zawsze. Dlatego rozumiem sytuacje z filmu, na dodatek też mam czasem tak, że chciałabym zadowolić wszystkich, a tak się nie da. Oczywiście były ujęcia, momenty czy teksty, które były trochę, jakby to ująć, nie udane. Ale nie było tak źle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones