PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=445946}
4,7 540
ocen
4,7 10 1 540
The Legend of Awesomest Maximus
powrót do forum filmu The Legend of Awesomest Maximus

szkoda czasu

użytkownik usunięty

filmu nie obejżałam w całości, jedynie urywki, ale muszę stwierdzić, że to straszne dziadostwo, humor zupełnie nie w moim klimacie i dużo gołych cycków różnego rozmiaru i tak się wyrażę stopnia jędrności, szkoda czasu,

użytkownik usunięty

hahaha... za to mój klimat... strasznie zryte i o to chodziło... :P
mogło być lepiej, ale w natłoku badziewnych komedii romantycznych wystarczy i tyle...

ocenił(a) film na 6

nie obejrzałaś to nie oceniaj, proste

użytkownik usunięty
radoslaw1897

czasem wystarczy obejżeć urywki, żeby stwierdzić że film to arcydzieło albo badziewie

ocenił(a) film na 6

po prostu nie masz poczucia humoru, albo nie rozumiesz co to parodia

użytkownik usunięty
radoslaw1897

jak cię śmieszą gołe cycki i grube rozebrane baby to gratuluję, też mi poczucie humoru, wolę coś w stylu monty pythona, gdzie humor nie jest prostacki ale wymaga głębszego zastanowienia się, nie znasz mnie nie oceniaj

ocenił(a) film na 6

jak przewijałaś film to tylko cycki widziałaś, nie szpanuj monty pythonem bo ci to nie wychodzi, film całkiem nieźle sparodiował Troję, 300 czy Gladiatora, a to że przy okazji pokazali parę cycków to tylko kolejna zaleta tego filmu

użytkownik usunięty
radoslaw1897

ten film jest kiepski i twoje wywody mnie do tego nie przekonają, zrestą mało kto o nim słyszał, tanie kino klasy f

ocenił(a) film na 6

ja cię do niczego nie przekonuje, po prostu nie oceniaj filmu i nie pisz tutaj jaki jest słaby póki go nie obejrzysz w całości, bo twoja opinia wtedy nie jest w pełni wartościowa

użytkownik usunięty
radoslaw1897

będę pisać to na co mam ochotę, jeśli tylko nikogo nie obrażam, a w tym przypadku napisałam tylko to co myślę o tym filmie,

ocenił(a) film na 2
radoslaw1897

Jestem świeżo po seansie i napisanie, że "film całkiem nieźle sparodiował Troję, 300 czy Gladiatora" to tak jakbyś powiedział, że polska piłkarska Ekstraklasa dorównuje angielskiej Premier League. "Poznaj moich spartan" przy tym filmie to prawie jak arcydzieło godne oskara. W porównaniu do takich parodii jak "Straszny film" czy filmy z Leslie Nielsen, "The Legend of Awesomest Maximus" to zwykłe popłuczyny, nie godne nawet określenia parodia. Dałem 2 tylko dlatego, że gra tam urocza Kristanna Loken.

PS. Sorki, ale w erze internetu pisanie, że pokazywanie cycków to zaleta filmu jest śmieszne. Chcesz cycków to odpal google i w ciągu kilku sekund możesz oglądać ile dusza zapragnie.

ocenił(a) film na 6
nomado

Kwestia gustu mi podszedł, Poznaj moich spartan miało większy budżet i też mi się podobał, widziałem dużo gorsze parodia ta ujdzie, ale to kwestia gustu.

PS. Era nie era, cycki zawsze na plus.

Jak nie twoj klimat to nie oceniaj...tylko psujesz opinie dla osob ktore lubia tego typu filmy

użytkownik usunięty
papel84

każdy ma prawo do własnego zdania ja też

Jezeli ktos na czyms sie nie zna to nie wypada sie wypowiadac

użytkownik usunięty
papel84

nie chodzi o znanie się na czymś, tylko posiadanie swojego zdania, na tym nie trzeba się znać, daj sobie spokój, z tymi mądrościami, zacznij sam komentować filmy a nie mówić innym co można a co nie

zaczne komentowac balet bo sie nie znam ale mam zdanie... taki jest sens twojej wypowiedzi

użytkownik usunięty
papel84

komentuj sobie co chcesz, choćby i balet, tylko przestań mówić innym co mają robić, to forum jest dla wymiany opinii a nie obrażania innych i wywyższania się, bo niby ty wiesz lepiej, daj sobie spokój, ja skończyłam temat

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones