PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=872952}
5,2 113
ocen
5,2 10 1 113
The Man in the Hat
powrót do forum filmu The Man in the Hat

Mężczyzna w kapeluszu podróżuje przez Francję fiatem 500. Ma ze sobą fotografię nieznanej kobiety. Po drodze słucha opery 'Carmen' i utworów Canteloube'a. Spotyka ekscentrycznych nieznajomych.

ocenił(a) film na 7
ameridoo

?? Skad ten opis dzbanie? Obejrzales w ogole film?

sobanek

Zamiast ujawniać swoje zamiłowanie do ceramiki, mogłeś napisać lepszy opis. Skopiowałem go z tej strony: https://www.themoviedb.org/movie/737195-the-man-in-the-hat i zakładam, że w pełni nie oddaje fabuły, ale przynajmniej jakiś jest. Ale jak rozumiem lepiej się dopie.... do czyjegoś wpisu, niż samemu coś wymyślić.
I jeszcze krótka historia z mojego życia, skoro Cię tak interesuje: Nie! Nie widziałem. Chciałem sprawdzić, o czym jest, na filmwebie. Ale jak to często bywa, nic na temat filmu nie znalazłem. Znalazłem gdzie indziej i postanowiłem się tą wiedzą podzielić z innymi, którzy też będą szukać informacji właśnie tutaj.

ocenił(a) film na 7
ameridoo

poprostu wystarczy wejsc na imdb i zobaczyc o czym jest film ;) As simple as that :D

sobanek

Można, można też na metacritic, albo rottentomatoes. I wszędzie podobny opis... Jedynie można dodać o citroenie, który go goni z nieznanego powodu i o tym, że film jest przerywany piosenkami Stephena Warbecka, jakby to miało jakieś wielkie znaczenie.
And writing a new description is not that simple anymore. :|

ocenił(a) film na 5
ameridoo

Z nieznanego powodu? Chyba znanego..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones