PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=528258}
7,0 239 027
ocen
7,0 10 1 239027
8,0 43
oceny krytyków
The Social Network
powrót do forum filmu The Social Network

Czy często pojawia się w tym filmie? Jak zagrała?
Jestem ciekaw ponieważ zastanawie mnie to jak gwiazda Disneya poradziła sobie w filmie różniącym się od jej poprzednich produkcji.

Johny999

wiem że był taki temat ale 1 osoba i odpisała i sobie jaja robiła

Johny999

Byłem zaskoczony, że pojawiła w tak dobrym filmie, ale zagrała wg mnie w porządku. Scen z jej udziałem było kilka, nie grała jakiejś super ważnej roli.

ocenił(a) film na 8
Frank96

Na tle swoich wcześniejszych głupiutkich ról, zagrała bardzo dobrze. Na pewno nie sposób przeoczyć jej postać skoro zagrała "psychopatyczną" dziewczynę Severina, który bądź co bądź był jednym z głównych bohaterów. Jednak mimo to rola była na tyle mało znacząca, że sądzę, iż jej brak pozostałby jednak niezauważalny ;3

ocenił(a) film na 7
Johny999

"wiem że był taki temat ale 1 osoba i odpisała i sobie jaja robiła"

Tą osobą byłem ja, i wcale sobie nie robiłem jaj. A @Johny999 to spamer.:(

ocenił(a) film na 8
Johny999

Nawet fajnie.
Ale miała scenę w kabinie łazienkowej w barze. He he Gwiazda Disneya a łapie faceta za jaja ;p

AduSia__

Czyli kolejna gwiazdeczka po Miley kończy z cukierkowatym wizerunkiem. W sumie fajnie :D Brenda pokazała w tym filmie, że potrafi być seksowna, oraz to, że jest na prawdę dobrą aktorką.

ocenił(a) film na 10
AduSia__

widze że fajnie;phehe

ocenił(a) film na 7
Johny999

Mało zagrała, bo właściwie na dłużej pojawia się chyba raz, a poza tym jej występ ogranicza się do siedzenia, wtrącania krótkich zdań, sceny w toalecie, gdzie za dużo nie mówi. Generalnie - rola bardzo mała, mogłoby jej w filmie nawet nie być i niewiele by się zmieniło.

ocenił(a) film na 10
Johny999

no to wiem...:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones