PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583756}

Thor: Opowieści Asgardu

Thor: Tales of Asgard
6,5 971
ocen
6,5 10 1 971
Thor: Opowieści Asgardu
powrót do forum filmu Thor: Opowieści Asgardu

Bardzo dobra bajka

ocenił(a) film na 8

Obejrzałam z ciekawości, byłam mile zaskoczona :) fabuła jak najbardziej ok, bohaterowie
ok, akcja jest. Tylko chyba z Lokim był troszkę niedokończony wątek.

ocenił(a) film na 7
Dochuu

Tu się trudno nie zgodzić. Można by coś jeszcze dorzucić, ładnie wpleść, a tu jakby wsyztsko się ucina. Gdyby nie to, film byłby lepszy.

ocenił(a) film na 8
Perelka_L

no tak,miałam nadzieję że się domyśli kim jest- było to wyraźnie zaznaczone jak nie było mu np.zimno w Jotunheim (nie wiem jak to się piszę ;p) a potem na samym końcu filmu jak zamroził oddechem wodę.I myślałam że coś dopowiedzą a tu koniec O.o chyba że marvel planuje dwójkę i chcieli mieć jakiś materiał na fabułę.

ocenił(a) film na 7
Dochuu

Odnoszę wrażenie że ten wątek pociągnęli i nagle urwali i tak sobie zwisa i powiewa na wietrze.. Wydaje mi się jednak że twórcy nie chcieli tego ciągnąć przez kinowego Thora, w którym to akurat wątek Lokiego jako Lodowego Giganta jest baaaardzo rozwinięty. Trochę szkoda bo Loki w tym filmie też był świetny. (dobrze napisałaś, te wszystkie nordyckie nazwy czasem po prostu doprowadzają do klawiaturyjnego oczopląsu ;)

ocenił(a) film na 8
Perelka_L

No tak,ale bajka ta została przeznaczona raczej dla dzieci,które niekoniecznie oglądałyby potem film kinowy.no i jak ja bym była takim,nie wiem,ośmiolatkiem,to bym była zawiedziona że nie wiem co się dzieje dalej :> chociaż myślę że można tą część uznać za swoisty prequel Thora.Myślę,że prędzej czy później zrobią dwójkę,ale raczej po ewentualnej premierze Thora 2.

ocenił(a) film na 7
Dochuu

Mam taką nadzieję, bo mi też się ta bajeczka całkiem podobała :) Jedyne, do czego można się przyczepić, to trochę brak akcji... Temat aż się prosi o jakieś epickie walki, a tutaj dostajemy w sumie może z 5 min na całą godzinę...

ocenił(a) film na 9
Dochuu

To taka poboczna linia czasowa, trochę odbiega od filmu aktorskiego z tegoż roku (tj. 2011). Chociażby to co zrobił Thor na koniec oraz to przez co wygnano go (tudzież Algrim vs. Thor 2).

Zabieg z Lokim jest zwyczajny. Zostawili sobie furtkę do dwójki. Niestety nie znam się na ocenie, czy opłaca im się robić kolejną produkcję uzupełniającą czas po tym filmie, a przed czasem z już bardziej "dorosłym" Thorem (choż nie widzę wielkich szans).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones