PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707970}
7,7 178 833
oceny
7,7 10 1 178833
6,9 43
oceny krytyków
Thor: Ragnarok
powrót do forum filmu Thor: Ragnarok

Kiedy ,będzie podana pełna obsada filmu ? Skoro film ma premierę, w 2016 r . Obsada powinna
być znana ,już teraz . Czy tylko mnie się tak wydaje ?

ocenił(a) film na 6
blossom_3

film nie ma premiery w 2016, to po pierwsze. najprawdopodobniej bedzie to ostatni film fazy 3. na dokladniejsze info trzeba czekac do lipca :)
z obsady na pewno bedzie chris hemsworth, tom hiddleston i dziewczyna ktora grala sif ( osobiscie potiwerdzila w jakims wywiadzie ). hopkins sam sie zdecydowac nie moze czy wg niego odyn umarl czy nie wiec zobaczymy xD portman chce sie wydostac z marvela od wiekow, a i slyszalam ze z thorem rozejsc sie maja w av2.

Dochuu

w 2016 ma być ponoć . Jak nie to kiedy ?

ocenił(a) film na 6
blossom_3

jak ostatni film fazy 3, to pewnie 2017 lub 2018, jakos od razu przed av3.
w 2016 bedzie cap3 i doctor strange. w 2015 av2 i ant man potem jeszcze pewnie trzeba wcisnac dwojke guardiansow :\

Dochuu

Mają się rozwieść? Ehhh... Chociaż komiksowy Thor był z Sif, ale bardzo lubię Jane.... A jeszcze taakie pytanie, skąd masz tę informacje?

ocenił(a) film na 6
Mrs_Gamgee

ja jane hejtuje wiec bardzo mnie to cieszy ;p
pisalo kiedys na comicbookmovie.com

Dochuu

:/
Ja tam nie przepadam za komiksową Jane, ale ta filmowa jest lepsza.. No i oczywiście Natalie Portman <3

Mrs_Gamgee

Nie rozwiodą się, bo ślubu nie mają:))

Dochuu

Tom Hiddleston powiedział w jednym ze swoich wywiadów, że ma umowę z Marvel'em na 5 filmów, ale nie wiem czy można wyliczyć w to avengers więc jeszcze co najmniej 2 lub 3 filmy o Thorze! :P

ocenił(a) film na 6
bogbeb

mysle ze o thorze bedzie jeszcze jeden film a potem wprowadza new avengers : ( mozliwe ze loki pojawi sie w gotg2 albo bedzie miec gdzies dluzsze cameo ktore bedzie mozna policzyc jako osobny wystep. z tego co rozumiem to retrospekcje tez sie wliczaja pod 'kontrakt'.
poaz tym marvel planuje do 2019 zrobic 11 filmow ;p moze dostanie osobny xD chcialabym masters of evil.... :(

blossom_3

boże na takie durnoty mają kontynuacje 2 lata po premierze a na to musimy czekać i czekać . Jak to może być w 2017/2018 to kiedy wyjdzie av3 pewnie za jakieś 6/7 lat ;-;

ocenił(a) film na 6
kitkakot

mozliwe ze wyjdzie na jesien 2017 a av3 bedzie w maju 2018 na przyklad :\

Dochuu

avengers 3 cz 1 bedzie w roku 2018 a druga w 2019 roku

ocenił(a) film na 6
marvelfan_filmweb

pisalam to prawie rok temu... :D

Dochuu

ok spoko moglabys skomentowac moja 9 bitwe loki vs czarna wdowa plisss?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones