PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707970}
7,7 178 803
oceny
7,7 10 1 178803
6,9 43
oceny krytyków
Thor: Ragnarok
powrót do forum filmu Thor: Ragnarok

Teaser Trailer.

ocenił(a) film na 8

https://www.youtube.com/watch?v=v7MGUNV8MxU

thorin3

MIAZGAAAAAAA!!!!!!!!!!!

thorin3

I TEN KOZACKI SOUNDTRACK, JA PIER**** DAWNO SIĘ TAK NIE JARAŁEM, I TAK CATE BLANCHETT <3

ocenił(a) film na 8
juchacz17

Taika Waititi - Gwarancja sukcesu.

ocenił(a) film na 9
juchacz17

Brałbym ją :P

ocenił(a) film na 7
juchacz17

17 w nicku zobowiązuje

katedra

Do czego zobowiązuje, rozwiń swoją nic nieznaczącą myśl :)

ocenił(a) film na 7
juchacz17

Do reakcji 17latka

katedra

Jakbyś był choć trochę tak inteligentny, jakiego pod każdym postem udajesz, sprawdziłbyś, kiedy konto założyłem, a minęło kilka lat od tego czasu.

ocenił(a) film na 7
juchacz17

Jak widać niewiele się zmieniło:)

katedra

Nie rozumiem do czego pijesz. Boli cię fakt, że ktoś może być podekscytowany takim filmem?

ocenił(a) film na 7
juchacz17

Nic mnie nie boli, drę łacha:)

thorin3

Ten trailer to jakieś dno. Ragnarok - zmierzch bogów w formie komedii. No serio?

ocenił(a) film na 9
miltenqaz

A kto tu mówi o dosłownym Ragnaroku?

ocenił(a) film na 8
Himiteshu

I kto do jasnej cholery liczy na ból!!!!, krew!!!!!, cierpienie!!!!, mrok!!!! w filmie Waititi?

thorin3

Kto do liczy na ból!!!!, krew!!!!!, cierpienie!!!!, mrok!!!! w filmie Marvela :P?

ocenił(a) film na 8
Bianka_Lg

Exactly.

ocenił(a) film na 8
miltenqaz

asgardczycy nawet nie sa bogami w MCU wiec typowego "zmierzchu bogow" nie bedzie, cieszy mnie ze wreszcie Thor bedzie w kosmosie, a nie ponad pol filmu na Ziemi

keteek

To długo wieczni kosmici, co nie zmienia faktu, że mają boską moc i mogą być czczeni jako bogowie.

ocenił(a) film na 8
juchacz17

czy ja wiem, tacy asgardczycy mocami nie roznia sie praktycznie wcale od takich kree czy regularnych skrulli, tyle ze wygladaja normalniej :P niektorzy z nich zostaja wojownikami, a niektorzy szkola sie w magii ale w MCU to samo moga zrobic ludzie na Ziemi, jak dla mnie jedyni bogowie w Marvelu to ci z mitologii greckiej- Ares, Phobos ale skoro z MCU nie raz powiedzieli, ze asgardczycy to ylko kosmici to nie ma sie nad czym zastanawiac

keteek

O ile pamiętam do Skrulli Marvel nie ma praw. Mówią o sobie kosmici, ale są to długowieczni kosmici i mogą być czczeni jako bogowie, bo nie wiadomo jaki jest limit ich potęgi.

ocenił(a) film na 8
juchacz17

Do Skrulli Marvel ma prawa laczone z Foxem ale nie wiem, ktora wytwornia ile moze. Za to Super Skrulle sa calkowicie u Foxa.

thorin3

Może w końcu potencjał Thora zostanie wykorzystany w pełni. Blanchett <3

ocenił(a) film na 8
kamilxxx09

Cate jak wino :)

ocenił(a) film na 9
thorin3

Piłbym :)

thorin3

Lepiej bym tego nie ujął ;)

ocenił(a) film na 9
thorin3

Fajna zapowiedź , widać że widzowie Disney to głównie dzieci i młodzież i do nich jest kierowany ten film , poprzednie części 1 , 2 to najsłabsze produkcje Marvela , więc kierunek został zmieniony o 360" i będziemy mieli koncepcje jak w Strażnikach i fajnie. Ja idący do kina liczę na dobry seans , cudów nie ma , nawet nowy Obcy to będzie bajeczka i klimat jak w Alien 1,2,3 to można tylko pomarzyć , to produkcja ma się sprzedać w jak największym nakładzie.

ocenił(a) film na 9
rem6_2

filmy superhero są kierowane głównie dla fanów komiksów czyli 25-45 przedział, nie trafiłeś

Himiteshu

Taki stereotyp....

ocenił(a) film na 9
wort801

Ludzie, którzy nigdy w życiu nie czytali komiksu muszą mieć smutne życie

Himiteshu

raczej ci co nigdy nie czytali komiksów a i tak je oceniają :V

rem6_2

Wiesz, że zmiana kierunku o 360" to nadal to samo tak? xD

thorin3

Zapowiada się genialnie :) czy przypadkiem filmik nie ujawnił kolejnego przeciwnika Thora?? wydaje mi się że jest tam Eksekutor..
http://youtu.be/v7MGUNV8MxU?t=64
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/c6/93/b4/c693b48e2400d9cffaa83272d87f1 7d4.jpg

ocenił(a) film na 8
wort801

Mhm, jest w 1:04 i gra go Karl Urban.

thorin3

Ok dzięki :) liczę że przeżyję i będzie w 4 części razem z czarodziejką takie małe marzenie :)

ocenił(a) film na 8
wort801

No chyba, że Marvel tak jak przy innych filmach zrobi jedynie trylogię.

thorin3

Oby nie tym razem...

thorin3

Jaka ta Cate jest genialna, wystarczyły mi 3 sekundy patrzenia na nią by zdać sobie sprawę, że pasuje do tej roli perfekcyjnie. Kurde, Ona jak dla mnie przebiła całą resztę tego trailera razem wziętą. Nareszcie będzie nam dane zobaczyć jak jakiś damski villain macha głównym bohaterem na lewo i prawo. Jaram się niesamowicie :D.

Smaug_

Dokładnie!

thorin3

Czekam bardziej niż na Homecoming.

ocenił(a) film na 8
Anakin_Skywalker

Jak dla mnie :

Guardians of the Galaxy -hypomierz - 95%
Spider Man: Hemecoming - hypomierz - 85%
Thor: Ragnarok - hypomierz - 100%

ocenił(a) film na 8
thorin3

Zakochałem się w Cate, jest obłędna!
Zapowiada się znacznie lepiej, niż pozostałe tegoroczne dzieła MCU.

ocenił(a) film na 9
thorin3

Proszę powiedzcie mi, co robi Hulk na obcej planecie?

ocenił(a) film na 8
maciekwag

polecam komiks Planet Hulk ale nie wiem jak duzo z tego komiksu zachowaja bo watpie na cala planete Hulko-podobnych :P

maciekwag

Najprawdopodobniej porwali go kosmici albo coś podobnego :D

ocenił(a) film na 8
thorin3

ta taka dziwna muzyczna na poczatku jest swietna, bardzo tam pasuje :)

thorin3

Wytłumaczy mi ktoś, dlaczego nie widzę swojego komentarza pod filmem, kiedy komuś odpowiadam? Nie pierwszy raz mam taką sytuację.

ocenił(a) film na 8
juchacz17

Mam to samo od paru miesięcy.

thorin3

Najlepsze jest to, że odpowiedzi pod nim też nie widzę XD

juchacz17

a próbowałeś ustawić na najlepsze na najnowse i vice versa komentarze?

LordVader345

Właśnie, kiedy mam na najlepsze komentarze, to nie widzę nawet odpowiedzi, ale kiedy mam na najnowsze, to widzę odpowiedź, ale nie widzę swojej odpowiedzi na ten komentarz itd.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones