PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795804}

To właśnie życie

Life Itself
6,9 9 048
ocen
6,9 10 1 9048
4,2 6
ocen krytyków
To właśnie życie
powrót do forum filmu To właśnie życie

Miej nieco empatii i elementarną znajomość najważniejszych ludzkich emocji. Otwórz sobie dobre wino i zacznij pisać scenariusz. Pomieszaj tam wszystko, co najbardziej porusza wyobraźnię – miłość, utratę, zbiegi okoliczności i czułość. Otwórz drugie wino, bo smakuje, i pisz dalej, choć rozjeżdża ci się już rachunek prawdopodobieństwa, ale to nadal o życiu, jeszcze można pomieszać. Dodaj trochę goryczy, jakiś wypadek, raka koniecznie. A, i dołóż miłość, jeszcze dużo miłości. Finalnie wrzuć do obsady jakiegoś kasowego aktora, na przykład Banderasa. Gdy widzisz dno drugiej butelki, płaczesz już jak wszyscy twoi bohaterowie. Pamiętaj o mokrych policzkach aktorów. Jeszcze raz zamieszaj i pokaż, że to wszystko ma sens, jest możliwe. Danie Fogelmanie, to nie jest życie, to całkiem udany i manipulujący widzem wyciskacz łez. Jestem dumny, że dotrwałem do końca.

ocenił(a) film na 5
JaCze

Bo ten film właśnie taki jest ma jedno i drugie dno, jednych zadowoli innych nie....

ocenił(a) film na 4
JaCze

Genialne podsumowanie! Zgadzam się w pełni i dziękuję. Zostały tu idealnie ujęte w słowa moje odczucia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones