PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=508039}

To znowu ty

You Again
6,3 34 679
ocen
6,3 10 1 34679
To znowu ty
powrót do forum filmu To znowu ty

Kristen Bell

ocenił(a) film na 8

Naprawde ma talent komediowy byla świetna w tej komedi :)
8/10 dla niej :D

ocenił(a) film na 7
Roselyn_4

Nie tylko Kristen dla mnie również Jamie Lee Curtis i Sigourney Weaver były świetne :)

ocenił(a) film na 5
Roselyn_4

Odette Annable 9/10 ;)

elMCmarco

Tez UWIELBIAM poprostu Odette :D

ocenił(a) film na 8
Roselyn_4

Wszystkie w tym filmie były świetne, jak dla mnie 8/10 :D

ocenił(a) film na 1
Roselyn_4

To chyba jeden z najgłupszych filmów w tym roku ! Komedia która w ogóle nie jest zabawna, szkoda czasu, stracone 90 minut życia !

ocenił(a) film na 7
3Grosze

Całe twoje życie to strata czasu !

ocenił(a) film na 1
tomucho77

Takim pisaniem to możesz sobie operować przy gadce z kumplami na osiedlu, a na stronie w necie pokazujesz, że kultura i dobre wychowanie są Ci obce, bo jesteś anonimowy i nikt cię za to nie zgani. Na następny raz pamiętaj o tym.

ocenił(a) film na 7
3Grosze

Ale mi pojechałaś chyba zamknę się w sobie :(

Django 1/10, Milczenie owiec 1/10, Braveheart - Waleczne Serce 1/10 !, Piękny umysł 1/10, Chłopcy z ferajny 1/10, Ojciec chrzestny 3/10, Tron: Dziedzictwo 1/10, Gorączka 1/10 !, Niezniszczalni 1/10.

Robert De Niro 6/10, Tomasz Karolak 8/10, Krzysztof Kieślowski 1/10, Eddie Murphy 4/10, Steven Seagal 1/10, Arnold Schwarzenegger 1/10.

(Gry) Wiedźmin 1/10 !, Harry Potter i Komnata Tajemnic 10/10, F.E.A.R. 1/10 !, Medal of Honor: Allied Assault 4/10, Star Wars: Knights of the Old Republic 1/10.

Filmowi Ojciec Chrzestny dałaś tylko 3/10 a grze która jest odzwierciedleniem filmu 10/10 ! ale twój mózg pracuje logicznie :)

No gratulacje za oceny jesteś naprawdę idiotką ! przez ludzi twojego pokroju to forum schodzi na psy !

I jeszcze pytanko na koniec (bo nie mam zamiaru marnować więcej czasu na rozmowę z osobą która ma połowę mózgu) czy przed wystawianiem tych not twoja głowa służyła komuś do wbijania gwoździ ?

ocenił(a) film na 8
tomucho77

Przyznam szczerze że mnie mocno zdziwiły jej oceny dotyczące niektórych filmów a w szczególności Ojca Chrzestnego. Nie wiem jak można dać filmowi 3 a grze w której jest to samo co w filmie 10. Jak dla mnie jest to trochę dziwne.

ocenił(a) film na 5
tomucho77

hahahah

tomucho77

hahahaaa trafiles w dziesiatke tomucho! gratuluje :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones