PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=780617}
5,5 912
ocen
5,5 10 1 912
Tokyo Ghoul
powrót do forum filmu Tokyo Ghoul

Po bardzo kiepskim (wręcz żałosnym xd ) Shingeki no kyojin spodziewałem się kolejnego kiepskiego filmu a tu proszę... Jako osoba która przeczytała (Genialną) mangę i zobaczyła (Średnie) anime jestem naprawdę mile zaskoczony tym filmem. Efekty może nie są najwyżej klasy ale dają radę. Fabuła zawiera 4 pierwsze tomy mangi nieco spłycone (podobnie jak w anime xd ) jednak trzymają równy poziom. Tak więc jeśli lubicie Tokyo Ghoul'a to śmiało oglądajcie :D
Za miłą niespodziankę w jakości filmu daje 7/10

ocenił(a) film na 5
strzelec555

A ja uważam wręcz przeciwnie. Jeżeli ktoś nie zna Tokio Ghoul-a to film dla niego, w innym wypadku może być mocno rozczarowany.
Cały główny wątek wycięty ;-/ Brak Tsukiyamy, Jason-a który powinien się tam pojawić, brak wzmianki o Aogiri no Ki (Drzewo Aogiri), i dużo więcej ;-/
Film został wykastrowany do samego wątku Kanekiego.
Niestety jako fan m/a Tokio Ghoul jestem bardzo zawiedziony.
5/10

ocenił(a) film na 8
Snoopi84

Wszystko czego brak wymieniłeś, to właśnie wątki, które występują w dalszych tomach mangi (pod koniec serii pierwszej anime i całej drugiej serii) więc nie wiem o co masz pretensje :D I widać, że trochę marny z Ciebie fan nie więdząc rzeczy oczywistych :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones