PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=813811}

Topielisko. Klątwa La Llorony

The Curse of La Llorona
5,2 19 872
oceny
5,2 10 1 19872
4,0 3
oceny krytyków
Topielisko. Klątwa La Llorony
powrót do forum filmu Topielisko. Klątwa La Llorony

Widzę że ksiądz z Annabelle jednak przeżył...

mared5

On jest głębokiej wiary więc ma prawo zmartwychwstac

maciekb80

hahahaha :D

mared5

W filmie jest nawet nawiązanie do Annabell.

ocenił(a) film na 4
Anturium

Co dokładnie? Za 2h mam seans!

Blodek

Już pewnie jesteś po filmie, ale nawiązanie jest tak dosłowne, że nie da się go przeoczyć :D

ocenił(a) film na 4
Anturium

No zbyt, dosłowne, zbyt nic nie znaczące. Nic. W sumie bezpłciowy ten film. :<

Blodek

o który moment ci chodzi?

Anturium

Odnośnie elementów z uniwersum Obecności.
Znajoma wydała mi się też "feralna" maskotka dziewczynki. Ktoś, coś?
Więcej elementów poza księdzem i wspomnieniem Annabelle chyba nie ma.

ocenił(a) film na 7
matthewawake

Znajoma? Gdzie się już pojawiła?

matthewawake

Maskotka dziewczynki jest troszkę podobna do oryginalnej Anabelle

matthewawake

Lalka jest tego samego modelu lalką, co orginalna Anabelle, tyle że ta ma włosy brązowe, a orginalna jest blondynką i ma czepek. Rodzina Warrenów prezentując oryginalną Anabelle wspominali o "mrocznym wzroku lalki". Tutaj widać, że ma tylko dwie czarne kropki, a lalka nawet trochę nie przeraża.

mared5

Akcja toczy się bodajże w 73 roku więc są to wydarzenia wcześniejsze niż annabelle

www_mati17

To jakim cudem było nawiązanie do Annabelle? I to pierwszej a nie Creation?

www_mati17

Nie mam pojęcia jakim cudem akcja dzieje się przed wydarzeniami z Annabelle skoro, ksiądz opowiada historię lalki głównej bohaterce Topieliska.

ocenił(a) film na 5
www_mati17

Mylisz się. Akcja Obecności toczy się w roku 1968, 1969 i 1971 a Obecności 2 w 1976 i 1977.

ocenił(a) film na 6
mared5

Nie pamiętam teraz dokładnej daty fabularnej w pierwszej części Annabelle ale wydaje mi się, że akcja La Llorny i Annabelle może dziać się mniej więcej w tym samym czasie. Dlatego ksiądz żyje.

Zuber12

Anabelle 1 dzieje się w 1969, bo wspominają morderstwo Sharon Tate a Anabelle Creation w 1955 ,przed zakonnicą

ocenił(a) film na 5
FearTheRipper

Pierwsza część Annabelle rozgrywa się dokładnie w 1967 roku , 1. część Obecności 4 lata później - w 1971, a "La Llorona" 2 lata po wydarzeniach z Obecności - 1973 rok.

ocenił(a) film na 6
qiks33

Skoro pierwsza czesc Annabelle rozgrywa sie w 1967 roku to jakim cudem wspominaja o morderstwie Sharon Tate z 1969?

ocenił(a) film na 6
mared5

Przecież w Annabell było pokazane, że ksiądz przeżył i leżał w ciężkim stanie w szpitalu, ale przeżył! Obejrzyjcie sobie raz jeszcze film!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones