PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11143}
7,5 11 735
ocen
7,5 10 1 11735
Tora Tora Tora
powrót do forum filmu Tora! Tora! Tora!

Brak efektów

ocenił(a) film na 9

W filmie brak jest efektów specjalnych (jak na dzisiejsze czasy), ale porównanie z filmem typu Pearl Harbor wypada tragicznie (oczywiście dla tego drugiego).

użytkownik usunięty
seikosha

a tam efekty...:)
Moze i efektow brak, ale jest o kilka klas lepszy niz wspomniany Pearl harbor. TTT pokazuje wojne, a PH milosc na jej tle - czyli romansidlo...

użytkownik usunięty

Macie rację, ale ja się na takich filmach jak "Tora Tora Tora" lub "Okręt" wychowałem. Kiedy jednak oglądałem to świństwo "Pearl Harbor", to miejscami niewiedziałem, czy oglądam film, czy gram w jakąś grę komputerową!
cześć........

Atak Japończyków w "Pearl Harbor" jest rzecza jasna lepszy niż w TTT, ale całość nie umywa się do TTT. Zbyt dużo patriotyzmu, jakichś niepotrzebnych wzniosłości oraz oczywiście zajebiście duży wątek miłosny i przyjaźć dwóch kolegów - porażka :/

ocenił(a) film na 10
Gh0st

nie macie racji TTT to 100% odzwierciedlenie wojny na pacyfiku w PH (100% produkcji usa) wiele momentów jest przesadzonych oczywiscie na korzyść USA , pojawia sie wątek miłosny czego nie ma w TTT słowem bez porownania TTT jest o niebo lepszy pozdro :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones