PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=288207}
6,1 33 632
oceny
6,1 10 1 33632
5,7 3
oceny krytyków
Tower Heist: Zemsta cieciów
powrót do forum filmu Tower Heist: Zemsta cieciów

Emeryto-Ciecie

ocenił(a) film na 3

Po tym filmie,spodziewać się można było,lekkiej przebojowej komedii,co zagwarantować
mieli Stiller-Murphy,tym czasem, zagwarantowali gdzieś 80 min?...Nudy.I była to raczej
zemsta emerytów,co widać już znacznie,po dwóch wspomnianych aktorach.I tak naprawdę
to mi osobiście podobały się tylko chyba dwie rzeczy?..Samochodzik ze złota,i basen z
logiem dolara.3/10

ocenił(a) film na 5
SadNoveber

nie było to porywajace widowisko ktorego mozna by sie było spodziewac po aktorach ale ogladnac sie da jednak nie zmienia to faktu ze film sredni i ocena tez srednia 5/10

ocenił(a) film na 3
ukasiu1987

słabiutki ,nudny

ocenił(a) film na 5
fuxior11

no nie wbił mnie w fotel ale widziałem i duzo gorsze stad te 5/10 ale sporej ilosci ludzi sie podobał skoro srednia 6.0 ale nie mam pojecia co oni w nim widzeili :P pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 6
ukasiu1987

No właśnie tak przeciętnie się podobało, skoro ocena 6,0. Zresztą ja się z nią w stu procentach zgadzam, podobnie jak z twoją oceną. Porywająco nie było, trochę nudno wręcz, mało śmiesznie, ale oglądnąć się da. Bardzo ładne zdjęcia, właściwie wykorzystujące efekty specjalne.
Nie podobała mi się sama grupa tych Cieciów. A to się zdradzali, a to zostawiali, niektórzy strasznie ofermowaci byli, za mało zróżnicowani, no i chociażby okazali się złodziejami, kradnąc towary ze sklepu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones