PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609409}

Trafiony piorunem

Struck by Lightning
6,5 6 021
ocen
6,5 10 1 6021
Trafiony piorunem
powrót do forum filmu Trafiony piorunem
Inspire

nie mogę podać linku (cenzura), ale wbij sobie films online

ocenił(a) film na 6
ciotkaEliza

wlasnie nie ma nigdzie online

Inspire

no ja też nie mogę znaleźć.. a możesz podac ze spacjami ?:P albo jakos na maila, podam na priv :)

maga89

Niestety, ja też nie znalazłam (dałam stronę, bo tam znajduję większość filmów). Nawet, jakby było gdzieś w necie, to bez spolszczenia. Spróbuję jeszcze pogrzebać.

Inspire

Nie jestem pewna, ale chyba znalazłam torrenta: http://www.ovguide.com/struck-by-lightning-9202a8c04000641f800000001dd80a58

ciotkaEliza

Z tym, że bez napisów bądź lektora niestety, Polacy są leniwi :(

ciotkaEliza

to akurat bym zniosła że po ang;) ale wątpie czy będzie, bo mnie ktoś oświecił,że tego filmu nie było jeszcze w kinach w USA na razie promowali go tylko na festiwalach :)

ocenił(a) film na 6
maga89

no to musimy jeszcze poczekać. szkoda że nie będzie go w polsce w kinach :(

Inspire

20 listopada tego roku będzie. więc w najgorszym wypadku końcem tego roku powinno już byc spokojnie po ang. - dałabym link ale cenzura lub naruszenie regulaminu.

gabriela500

nie no , mam nadzieje ,ze jak juz bedzie premiera w kinach w USA to w necie sie pojawi tak po 3 tyg w jakiejs normalnej jakosci ;)

gabriela500

A na priv by sie nie dało? Albo co wpisać w wyszukiwarkę?

ciotkaEliza

to było bodajże na stronie E więc poszukaj tam lub po prostu wpisz 20 oct. struck by lightning powinno ci już wyszukać kilka artykułów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones